Янтра остана без един от лидерите си за Струмска слава

Янтра остана без един от лидерите си за Струмска слава

Тони Иванов е с наказание за жълт картон от мача с ЦСКА 1948 II

Тони Иванов е лишен от състезателни права за една среща и ще пропусне визитата на Струмска слава в 19-я кръг на първенството във Втора лига.

Крилото на Янтра необмислено си изкара жълт картон в последните секунди на двубоя срещу ЦСКА 1948 II, за реплика към главния съдия на срещата, който беше  пети за него от началото на сезона.

ОФК Янтра е наказан и с имуществена санкция в размер на 150 лева за нерегламентирано използване на димки по време на двубоя с „червените“.

 
 
Станич: Не можем да правим повече грешки

Звездата на Лудогорец Петър Станич беше много доволен след успеха с 3:0 над ЦСКА.

Христо Янев: Трябва да си извадим уроци и поуки

Христо Янев изрази сериозно съжаление след поражението на ЦСКА с 0:3 от Лудогорец в Разград, като определи резултата като тежко крушение.

Хьогмо: Хубав ден за Лудогорец

Специалистът хвали Ивайло Чочев

ПО ШАМПИОНСКИ: Мощен Лудогорец разсипа ЦСКА с 3:0 (ВИДЕО)

Дуа, Станич и Круз донесоха победата

Гол с пета донесе победа на ЦСКА над Левски в Трета лига

Третият отбор на ЦСКА победи дубъла на Левски с 1:0 в мач от 23-тия кръг на Югозападната Трета лига, игран в Костенец.

Балтанов: Не се представихме по начина, по който искахме

Ботев Пловдив не се представи по начина, по който им се искаше на треньорите и футболистите, заяви наставникът Лъчезар Балтанов след поражението с 1:3 срещу Ботев Враца в мач от 26-ия кръг на efbet Лига.