Йомов се връща в игра за ЦСКА

Йомов се връща в игра за ЦСКА

Вижте подробности

Крилото на ЦСКА Георги Йомов ще бъде готов за игра за старта на сезона, разбра „Мач Телеграф“. Националът страдаше от травма в глезена, заради която се прибра преждевременно от кампа в Австрия в началото на седмицата, за да се подложи на интензивни процедури. От клуба пък информираха, че има риск от увреждане на връзката.

Болките в глезена измъчваха Йомов от началото на юни, когато се присъедини към лагера на „трикольорите“ за Лигата на нациите, но заради тях пропусна всички четири мача на България в началото на надпреварата. Впоследствие 24-годишното крило получи по-дълга почивка от ЦСКА и пристигна по-късно при тима в Инсбрук, но заради травмата така и не попадна в групата за контролите с Кематен (5:3) и РБ Залцбург (1:2), а преди мача със Сепси (0:4) отлетя за България.

Йомов вече подновява натоварванията и постепенно ще влезе в тренировките на тима. В събота футболистите на Саша Илич имаха вечерно занимание, първо след двудневната почивка. Днес и утре отново ще тренират по веднъж, а във вторник вечер е спарингът с втородивизионния Спортист Своге от 20:00 часа на „Армията“, преди който ще бъде представен съставът за новия сезон.

Официално! ЦСКА обяви Бойко Величков

"Армейците" му пожелаха много трофеи

Петричев: Пределно сме мобилизирани да отстраним Ференцварош

На този етап всяка грешка се наказва, каза изпълнителният директор на Лудгорец

Почивка за футболистите на ЦСКА преди гостуването на Арда

Представителният тим на ЦСКА ще започне подготовка за предстоящото гостуване на Арда от 5-ия кръг на Първа лига едва в сряда (13 август), обявиха от клуба.

Тунчев: Опитахме да отложим мача с Локо Пд

Ръководството на Арда е поискало мачът с Локомотив Пловдив да бъде отложен заради двубоя на кърджалийци с Кауно Жалгирис от Лигата на конференциите.

Ще надмине ли играч на Спартак Варна баща си?

Мачът с Левски със сигурност ще бъде запомнен от нападателя на Спартак Варна Даниел Иванов.

Повече от 100-ина отказали на ЦСКА

Близо 100 играчи са отказали на ЦСКА, ако се вярва на вече бившия спортен директор на "армейците" Пауло Нога.

Левски взима защитник

Левски е на път да привлече централен защитник, който е национал на Северна Македония.

Добруджа уреди девети нов

Добруджа до дни трябва да представи деветото си попълнение това лято.

ЦСКА води Милан в България

ЦСКА е на път да организира касов международен мач за завръщането на обновения стадион "Българска армия".