Йовичевич: Мотивацията в отбора е голяма

Йовичевич: Мотивацията в отбора е голяма

"Ние сме като семейство и на всяка тренировка работим заедно, за да ставаме все по-добри", каза треньорът на Лудогорец

Треньорът на Лудогорец Игор Йовичевич е убеден, че тимът му може да спечели актив от домакинството на АЗ Алкмаар.

 „Мотивацията в отбора е голяма. Ние сме като семейство и на всяка тренировка работим заедно, за да ставаме все по-добри. Разбира се, ще бъде трудно да победим АЗ Алкмаар, но трябва да грабваме моменти като този, за да направим следващата стъпка в кариерите и живота си“, каза треньорът пред voetbalgokken.nl.

„Ние сме повече от готови да играем този мач срещу АЗ Алкмаар. Направен е план как ще подходим към него и забелязвам, че всички очакват двубоя с нетърпение. Всички са станали професионални футболисти точно заради този вид мачове – европейските вечери. Страхотно е да се изживее, особено ако успеем да спечелим първата победа през този сезон на Лига Европа“, допълни той.

Факт е, че под ръководството на Йовичевич Лудогорец се представя много по-силно в дефанзивен план. В миналия кръг на Лига Европа разградчани стигнаха до 0:0 като гост на Лацио. Това бе втора точка в актива им.

Вижте кои са важните дати за Левски и Лудогорец преди Европа

И двата тима ще участват в европейските клубни турнири

Единствено Локило от ЦСКА се готви на облекчен режим

Това бе оповестено от "червените" чрез официалния им сайт

Ботев Пловдив прави стъпка към прехвърлянето на клубните акции

Вижте подробности

Ботев (Пловдив) се раздели с Джамал Амофа

Той ще продължи в нидерландския Камбюр

Илиян Филипов: Ще поема Ботев Пловдив, ако Зингаревич изпълни договорните си отношения със Сдружението

Илиян Филипов, обяви как е преминал днешният ден в опит да се изяснят задълженията на Ботев (Пловдив)

Ботев Пловдив остана без още двама директори

Още двама от директорите в Ботев (Пловдив) вече не са част от "жълто-черните", пише "Пловдив24"

Веласкес след жребия: Ще ги анализираме и ще се подготвим по най-добрия начин

евски трябва да бъде във възможно най-добра кондиция за мачовете срещу АПОЕЛ Беер Шева

Лудогорец също ще гостува в Унгария на Динамо Минск

Шампионът на Беларус Динамо Минск ще приеме българския първенец Лудогорец в унгарския град Мезьокьовещ, съобщиха от клуба от Разград

ЦСКА 1948 привлече боливийски национал!

Благодетелят на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов анонсира чрез своя профил във Facebook привличането на боливийския национал Хосе Карлос Мартинес