Йовов за Левски: Щом лицензът е застрашен, значи има проблем

Йовов за Левски: Щом лицензът е застрашен, значи има проблем

"Самите задължения не са толкова мащабни, колкото бяха при отбора на ЦСКА"

"Самият факт, че лицензът е застрашен, значи има проблем. Аз нямам съмнение, че ще бъдат погасени тези задължения, но фактът, че проблемът е налице е явен. Може би хората трябва да се замислят по-бързо, за да не се стига до такива моменти и да се губят излишни пари", заяви бившият футболист и за кратко директор в Левски Христо Йовов по повод ситуацията при "сините" в момента.

На въпрос възможен ли е вариант какъвто се получи при ЦСКА, Йовов отговори в интервю за Канал 3: "Не искам да съпоставям двете неща. Смятам, че всички футболни хора са си извадили изводите от това, което се случи с ЦСКА. Самите задължения не са толкова мащабни, колкото бяха тогава при отбора на ЦСКА. Какво виждаме сега светва една лампичка, която предупреждава, че Левски трябва да поеме по друг път."

"Това е работата на новия изпълнителен директор според мен. Той трябва да бъде много внимателен в това нещо. Тъй като като цитирахме 26 или 27 професионални футболисти с професионални договори, ако не можеш да се разделиш с някои от тях и привлечеш нови 3-4 или петима, нямам представа какво е поставил условия старши треньорът, те стават 32-ама. И нормално е зимата, когато правиш трансфери да сгрешиш. Защото знаем, че в момента Левски се стреми да привлича футболисти, които са без трансфер, а през зимата много рядко се намират добри, които са без отбори. Така, че трябва да се внимава много и може би спортният директор е належащ в този момент", коментира още Христо Йовов.
 

Валентин Илиев: Рамзан Кадиров разби вратата на съблекалнята в Грозни (ВИДЕО)

Бившият капитан на ЦСКА разкри за трудностите в кариерата

НА ЖИВО: Септември - Берое (СЪСТАВИ)

Домакините в преследване на първи успех

Защитник дойде, контузи се и си тръгна от Славия

Атумани вече не е част от "белите"

Левски плаща близо 1.5 млн. за халф

"Сините" задействат откупната клауза на Акрам Бурас

Българският спортен тотализатор става генерален спонсор на “Заедно за децата”

Благотворителното събитие е в началото на септември

Официално! ЦСКА обяви Бойко Величков

"Армейците" му пожелаха много трофеи

Петричев: Пределно сме мобилизирани да отстраним Ференцварош

На този етап всяка грешка се наказва, каза изпълнителният директор на Лудгорец

Почивка за футболистите на ЦСКА преди гостуването на Арда

Представителният тим на ЦСКА ще започне подготовка за предстоящото гостуване на Арда от 5-ия кръг на Първа лига едва в сряда (13 август), обявиха от клуба.

Тунчев: Опитахме да отложим мача с Локо Пд

Ръководството на Арда е поискало мачът с Локомотив Пловдив да бъде отложен заради двубоя на кърджалийци с Кауно Жалгирис от Лигата на конференциите.