Юноша на ПСЖ на проби в тим от Втора лига

Юноша на ПСЖ на проби в тим от Втора лига

Емануел Ата ще се опита да си спечели договор в Спартак Плевен

Юношата на ПСЖ Емануел Ата започна проби в Спартак Плевен. Той е роден през 2000 година, играе като крило или нападател и има солиден престой в школата на френския шампион. През 2019-а преминава в Анже. Впоследствие идва и дълъг престой в Италия. Там сменя няколко отбора, а последният е в четвъртодивизионния Коста Ориентале Сарда, в който играе 7 мача през този сезон.

Вчера плевенчани завършиха при нулево равенство с Етър на стадион „Ивайло“ във Велико Търново. В 37-ата минута Дейвид Ифеаний от гостите за две остри влизания получи жълт и червен картон, а на негово място влезе негов съотборник. През втората част на терена се появи Преслав Йорданов, който се завръща след дълго лечение на травма.

Веласкес: Беше мач, който трябваше да спечелим на 100%

Испанецът говори в края на календарната година

Радослав Кирилов: Тепърва идва трудното

Имаме добър колектив, трябва да продължим по същия начин

Без сензация на "Герена"! Левски спря хита в турнира за Купата (ВИДЕО)

"Сините" с класика над Витоша (Бистрица)

Ботев (Пловдив) награждава на „Колежа“ най-добрия си футболист

Вижте какво съобщиха „жълто-черните“

"Сини Сърца" събра ветерани за юбилея от успеха над Аякс

Ветерани и юноши заедно на обяд

НА ЖИВО: Левски - Витоша 3:0

"Сините" излизат срещу хита за Купата на България

Левски срещу Витоша за Купата –  има ли интрига или очакваното ще се случи?

Следете мача с NOVSPORT.COM

Охене и Мислович в групата на Левски за мача с Витоша

Двама от халфовете, които рядко влизат в плановете на треньора Хулио Веласкес - Карлос Охене и Патрик Мислович, са в групата на отбора за мача срещу Витоша (Бистрица) за Купата на България по-късно днес.

Илиан Илиев не бута състава, но променя схемата

Треньорът на Черно море ще спаси футболното правило, че когато отборът върви, съставът не се бута.