Юношите на Черно море биха втория тим на Терек, Гонзо доволен

Юношите на Черно море биха втория тим на Терек, Гонзо доволен

"Моряците" се наложиха с 2:1 на лагера си в Турция

Юношите на Черно море победиха втория отбор на Терек Грозни с 2:1 в третата си контрола от зимната подготовка. Спарингът се проведе на осветление на терена в комплекса “Стар лайт” близо до Сиде.

Още в 21-та минута след бърза атака на “моряците”, Атанас Петров прати топката във вратата на Терек за 1:0. Девет минути по-късно обаче руският тим успя да изравни резултата за 1:1.

Отговорът на Черно море бе много бърз. В 32-та минута Бекир Расим върна преднината на Черно море, след като след добавка прати топката във вратата на Терек за 2:1.

Това бе трета проверка за Черно море на турска земя. В двете предни  контроли „моряците” се наложиха с 1-0 над хърватския Дроговоляц и завършиха наравно 1-1 срещу казахстанския Атирау.

След края на срещата старши треньорът Героги Иванов – Гонзо сподели: “Полезна проверка за юношите. Доволен съм от старанието им вече в игрова обстановка. Подготовката продължава по план.”

Черно море: Ник Дашев, Мартин Костадинов, Слави Сталев 66`, Петър Петров, Петко Цанков, Ал.Попов, Ал. Йовчев, Бекир Расим, Кристиян Пешков, Николай Минков, Атанас Петров (Йосков 66).

ОБРАТ: Трансферът на Станич в Олимпиакос пред провал?

Полузащитникът на Лудогорец Петър Станич изглеждаше, че е близо до трансфер в гръцкия гранд Олимпиакос, но сделката все още не е завършена и има опасност да пропадне

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1

Силен трансфер за ЦСКА до часове

Носителят на Купата на България ЦСКА е направил важна крачка в опита си да подсили състава преди началото на новия сезон.

Марез се отказа от националния отбор на Алжир

Капитанът на Алжир Рияд Марез заяви, че е изиграл последния си двубой за националния отбор

Арда взима втори от Левски

Арда ще привлече 19-годишният защитник Виктор Любенов от Левски.