Загорчич: Нямахме агресия в атака

Загорчич: Нямахме агресия в атака

„Изпуснахме си 3-4 ситуации, в които можехме да отбележим", заяви той

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич бе разочарован след домакинското равенство 0:0 в мача срещу Арда от 2-рия кръг в плейофите във втората четворка от efbet Лига.

„Изпуснахме си 3-4 ситуации, в които можехме да отбележим, не успяхме да го вкараме. Имахме проблеми с контузени играчи. Трябваше да сме по-агресивни в атака и да отправим повече удари. Вдигаме главите, гледаме напред и чакаме в следващия мач“, каза Загорчич след мача в „Овча Купел“.

Той разкри, че с капитана Галин Иванов са се разбрали, след като футболистът не бе доволен, че бе заменен: „Не, няма нищо. Това е напрежение от мача. Говорихме в съблекалнята, абсолютно нищо няма“.

„Не знаем, ще видим как ще свърши следващия мач. Искаме да печелим точки от всеки мач. Гледаме позитивно на нещата и се надяваме да се класираме за бараж за евротурнирите, което би било идеално“, каза Загорчич за битката за 7-ото място.

„Няма да е лесен мач нито за нас, нито за тях. Днес ни липсваше агресия в атака, опитвахме с дълги подавания на защитниците без да включваме халфовете в играта. Ще опитаме да коригираме това, за да постигнем добър резултат“, завърши Загорчич.

Глобиха Ботев (Пловдив) с почти 6 бона, санкционираха и Веласкес

Вижте всички решения на Дисциплинарната комисия на БФС

БФС отпусна още 400 билета за България - Испания

Интересът към мача е огромен

Клуб от Лос Анджелис иска Марин Петков от Левски

„Сините“ са определили цена от $1 млн. за таланта си, но са получили оферта за наем

Официално: Неопитен съдия за мача между двете ЦСКА

Вижте всички назначения за предстоящия кръг в efbet Лига

ЦСКА пусна в продажба билетите за мача с ЦСКА 1948

“Червените” отново определиха съперника като “отбор гост”

БФС: Делата на Кръстаич и колегите му още не са решени

Повече от изявлението на БФС прочетете тук

Левски погаси още една част от дължимото към НАП

“Сините” заплатиха 220 хиляди лева

Официално: ЦСКА обяви раздялата с Бютучи

Клубът и играчът разделят пътищата си

Опашки за билети се вият на "Георги Аспарухов"

Левски пусна в свободна продажба билетите за домакинството на АЗ Алкмаар от плейофа за влизане в Лига на конференциите.