Загорчич: Очаквахме тежък мач, но не и лош терен

Загорчич: Очаквахме тежък мач, но не и лош терен

Специалистът остана доволен от успеха на Славия над Ботев (Враца)

Наставникът на Славия, Златомир Загорчич, остана доволен от себераздаването и постигнатата победа с 2:1 срещу Ботев Враца. 

„Очаквахме тежък мач срещу Враца, но не очаквахме лошия терен. Доволен съм от желанието през първото полувреме. През второто полувреме вкарахме и втори гол, но се прибрахме и Ботев ни натискаше, като така можеше да ни отбележат. Доволен съм от резултата, като и на момчетата им беше трудно като за първи домакински мач. Има някои неща за изглаждане, главно през второто полувреме“, започна специалистът.

„Преди гола имаше две ситуации, в които защитниците подцениха ситуациите и след това падна концентрацията при ъгловия удар. Говорихме за това на полувремето и се надявам да не правим подобни грешки“.

„Ние ще гледаме да печелим всеки мач, накрая ще видим докъде ще стигнем. За съжаление в момента нямаме добри условия за тренировка, за да се развиваме. Надявам се лека-полека да показваме повече добрите си аспекти. Явно през този сезон само ще гостуваме, а догодина само на нашия стадион ще играем“, завърши Загорчич“.  

Вечно дерби на пазара: ЦСКА иска трансферна цел на Левски

ЦСКА проявява интерес към централния защитник на Каза Пиа Жоао Гулар

Динамо Загреб взе талант на Барселона

Барселона и Динамо Загреб постигнаха споразумение за трансфера на Дани Родригес

Черно море се подсили с португалско крило

ПФК Черно море привлече шестото си ново попълнение за лятната селекция, след като подписа с португалското крило Дуарте Мигел да Силва Барандаш

Димитър Илиев: Не виждам как мога да съм полезен на Локомотив Пловдив

Димитър Илиев говори емоционално, след като обяви края на футболната си кариера и даде интервю в ефира на Дарик радио.

Смениха съдиите за реванша на Левски срещу Борац

УЕФА смени съдийската бригада за реванша между Левски и Борац Баня Лука от първия предварителен кръг на Шампионската лига

Ботев Пловдив подписа с Велиян Видолов

Ботев Пловдив подписа договор с Велиян Видолов, съобщиха от клуба