Заложиха 11 млн. евро на мач от Първа лига (СНИМКА)

Заложиха 11 млн. евро на мач от Първа лига (СНИМКА)

Срещата завърши според очакванията

 Сумата от 11 млн. евро е била заложена на днешната среща от 26-ия кръг на Първа лига между отборите на Септември и Верея при водещите световни букмейкъри. Това твърди един от популярните сайтове в Европа за проследяване на най-залаганите футболни срещи - bahisanaliz2.com. 

 

Топ двубоят с най-голям залог е именно българският мач с около 11 млн. евро за победа на Септември. Срещата завърши 2:0 в полза на софиянци, а коефициентът за техен успех бе около 1,33.
 
 
На второ място е мачът от ФА Къп между Суонзи и Тотнъм. За успех на шпорите до този момент са заложени 8,3 млн. евро. Следват Борнемут - Уест Бромич 1 (7,1 млн. евро), Спал - Ювентус 2 (5,5 млн. евро) и други.
Шампионска нощ в синьо: Palms Bet с грандиозно парти в чест на „Левски" (СНИМКИ)

Palms Bet събра шампионите от „Левски“ за специален празник след историческата титла на клуба

БПФЛ с важна информация за феновете преди финала на Sesame Купа на България

Вижте какво информираха организаторите ден преди финалния сблъсък на "Васил Левски"

Спартак Вн получи тежък удар преди важния мач

Проблем възникна в центъра на защитата на Спартак Варна преди важния последен мач с Локомотив София в петък у дома

Черно море трепери за важен играч

В Черно море са притеснени за състоянието на Живко Атанасов

Средно по 5000 души на "Колежа" този сезон

Ботев Пловдив публикува данни за средната посещаемост на домакинските мачове на “Колежа”

Левски е третият отбор с най-големи шансове да премине първия кръг на Шампионската

Българският първенец Левски е третият отбор с най-големи шансове да премине през първия кръг на Шампионската лига, твърди статистическата платформа Football Meets Data