Завърнал се в Ботев (Пд) бразилец остава на пейката

Завърнал се в Ботев (Пд) бразилец остава на пейката

Жоао Пауло ще е джокер в Битката за Пловдив

Противно на очакванията завърналият се в Ботев от Лудогорец Жоао Пауло вероятно няма да излезе като титуляр в дербито с Локо Пд вдругиден, пише "Меридиан мач". Треньорът Николай Киров е на мнение, че той още не се е адаптирал към новите си съотборници, въпреки че игра с повечето от настоящия отбор и при предишния си престой в Пловдив. Бразилецът обаче вероятно ще е на резервната скамейка и ще се появи на терена в ролята на джокер.

 

Очаква се Белия отново да гласува доверие на Диого Кампос в атаката на тима заедно с Неделев, Н'Донгала, Бризола или Афонсо, които са доста сработени. Стивън Петков също има предимство пред Жоао Пауло към този момент при избора на състав за третия пореден много тежък мач през тази година, след като тимът вече загуби от Левски и Лу-догорец.

Тежък скандал в Хебър, Митов плаши с напускане

Тежък скандал се разврази в Хебър (Пазарджик), след като шефът на детско-юношеската школа Йордан Чолов е заплашил наставника на клуба Николай Митов.

Левски подписа със свой юноша

Юношата на ПФК Левски Стивън Стоянчов подписа професионален договор с родния си клуб. Контрактът е за срок от три години, съобщиха официално от лагера на "сините".

Джанлуиджи Донарума е готов за трансфер

Пари Сен Жермен няма да го принуждава

 ЦСКА взима национал на Португалия

Бруно Жордао бил оценяван за 8,9 млн. евро

Бивш вратар на ЦСКА се завръща във футбола на 39 г.

Бившият алжирски национал Райс Мболи ще поднови кариерата си след пауза от година и половина.

Новият треньор на Монтана Анатоли Нанков: Повечето момчета са млади и жадни за успехи

Анатоли Нанков, който бе назначен за старши треньор на отбора на Монтана, заяви, че е хубаво, че ядрото на тима е запазено от миналия сезон.

Левски взима на промоция новия алжирец

“Сините” ще привлекат Акрам Бурас за двойно по-ниска сума

Мота залага на състава от Разград

Руи Мота няма големи дилеми по състава.

Добри новини за Левски

Халфът на Левски Георги Костадинов–Мечката се е разминал с нова контузия.