Жеферсон май приключи с ЦСКА

Жеферсон май приключи с ЦСКА

Бразилецът загатна за раздялата със стори в Инстаграм

Футболистът на ЦСКА Жеферсон, загатна, че снощната победа над Левски с 2:0 май е била последният му мач за „червените“.

Бразилецът пусна стори в Инстаграм със снимка от съблекалнята на ЦСКА, където съотборниците му и изпълнителният директор Филип Филипов му ръкопляскат.

Текстът към снимката гласи: “Благодаря за всичко ЦСКА. Наследство беше оставено. 5 години и половина, 160 двубоя, чужденецът с най-много мачове в историята на клуба”.

След това Жеферсон е споделил няколко други сторита, на които различни футболисти му пожелават късмет, а един от тях е Амос Юга, който е написал: “Пожелавам ти всичко най-добро, братко”, а бразилецът отговоря: “Благодаря ти за всичко, братко мой!”.

Георги Кабаков с наряд за плеойфите в Европа

Трети мач за българския съдия в ЕКТ през сезона

Девет играчи дебютират за Спартак в дербито на Варна

“Соколите” в търсене на първа победа през сезона

Илиан Илиев с три дилеми за състава за Битка за Варна

“Моряците” с казус преди градското дерби

ОФИЦИАЛНО: Левски представи национал на Северна Македония

Никола Серафимов пристига като свободен агент

25 поред и полуфинал за Синер в Синсинати

Защитаващият титлата си Яник Зинер победи Феликс Оже-Алиасим с 6:0, 6:2 и се класира за полуфиналите на турнира от сериите Мастърс в Синсинати с награден фонд 9.193 милиона долара.

ЦСКА изпусна защитник

ЦСКА няма да успее да привлече левия защитник на Лозана Спорт Морган Поати, който на практика бе договорен и се очакваше само кога точно ще пристигне в София за подпис.

Боримиров каза ще отлага ли Левски мачове заради АЗ Алкмаар

„Треньорът вчера каза ясно – всички сме доволни от начина, по който отборът играе и се развива. Левски ще надгражда и се стремим да бъдем по-силни с всеки мач“, заяви Боримиров.

Официално! ЦСКА представи  Бруно Жордао

Португалският халф пристига срещу 500 000 евро от полския Радомяк Радом

ЦСКА тренира с Делова, но без Скаршем

Полузащитникът на ЦСКА Улаус Скаршем тренира на облекчен режим заради контузия. Норвежецът се подготвя индивидуално и не се включи към заничанието на останалите си съотборници на базата в Панчарево.