Жени Калканджиева пред NOVSPORT: ЦСКА ще е шампион

Жени Калканджиева пред NOVSPORT: ЦСКА ще е шампион

Лудогорец ще е пред Левски в крайното класиране

Мис България 1995 г. - Жени Калканджиева даде своята прогноза пред NOVSPORT за шампионската титла по футбол в България.

 
"По принцип всяка година фаворит за шампионската титла ми е ЦСКА. Моят мъж и син са от ЦСКА. Вчера отборите на Левски и Лудогорец направиха равенство, което също помага на "червените" в битката им за титлата.


ЦСКА никога не се предава. Все пак Гриша Ганчев е сериозен човек и не си оставя коня в калта. Смятам също, че Лудогорец ще е пред Левски в крайното класиране, заяви Калканджиева пред Novsport.
  
На финала на разговора тя добави:
Сега нямам любим наш футболист, Стоичков е един.
Джонатан Дейвид с хеттрик за Канада за успех над Украйна

Останалият без клубен отбор нападател Джонатан Дейвид реализира хеттрик при победата на националния тим на Канада с 4:2 над Украйна в приятелския мач, който се игра в Торонто.

30 000 евро награден фонд на турнир под егидата на Христо Бонев

Ясни са участниците в четвъртото издание на международния юношески турнир под егидата на легендата на Локомотив и България Христо Бонев, съобщиха "смърфовете".

Херо: Това ни е нивото, няма психологически проблем

Бившият национален селекционер Димитър Димитров – Херо коментира равенството на България с Кипър 2:2. Той е категоричен, че за съжаление към момента това е нивото и няма психологически проблем сред футболистите. 

Лудогорец няма да задържи български национал

Българският национал Георги Русев няма да продължи кариерата си в Лудогорец, съобщава „Мач Телеграф“. От клуба са взели решение да не му предложат нов договор след края на сезона.

Френски скаути следят Сангаре

Скаути, които представляват отбори от френската Лига 2, са гледали нападателя на Левски Мустафа Сангаре в Швейцария, пише „Мач Телеграф“. 

Бонев посрещна Кипър на Лаута

Кипърският национален отбор по футбол тренира вчера на стадион "Локомотив" в Пловдив, а днес ще отпътува за Букурещ, където във вторник им предстои Световна квалификация с Румъния.

Скандалът продължава! Томаш знаел за Дюлгеров, но го пуснал титуляр

Не само ръководството, но и треньорите на ЦСКА са знаели за огромния скандал с Иван Дюлгеров много преди официалната реакция на клуба, пише Мач Телеграф.

Керкез връща "червен" юноша в ЦСКА

Андрей Йорданов е на крачка от завръщане в родния си ЦСКА, съобщава Блиц.

БФС организира среща на тема „Почтеността във футбола в Източна Европа“

Срещата е първа по рода си