Зингаревич не е доволен от старта на сезона

Зингаревич не е доволен от старта на сезона

Вижте какво заяви собственикът на Ботев (Пд)

Собственикът на Ботев (Пловдив) - Антон Зингаревич, сподели впечатленията си след нулевото реми на "канарчетата" срещу АПОЕЛ в първи дуел между тимовете от втория кръг на квалификациите за Лигата на конференциите.

"Задоволени сме с равенството. Разбира се, имахме очаквания да спечелим, но е 0:0, така че продължаваме към следващия мач. 

Имахме шансове да отбележим, единствено липсваше малко прецизност. Играчите трябва да си повярват малко повече, за да влезнат положенията. Атмосферата беше страхотна. Това беше най-голямата посещаемост, откакто съм собственик на клуба, имаше над 5 хиляди души. Доволни сме, когато феновете ни са с нас.

Ако започнеш участие в даден турнир, то е необходимо и да си поставиш цел, иначе няма смисъл. Гледаме обаче мач за мач. Най-важен е следващият мач. И вторият двубой ще е с шансове 50:50, така че трябва да видим кой ще има малко повече късмет.

Не съм доволен от старта на сезона, защото загубихме два мача, които трябваше да спечелим. Имаше причини за това, предполагам, но трябваше да се справим по-добре. Все пак, тези неща се случват във футбола, така че съм уверен, че може да обърнем нещата. Просто трябва да спечелим следващия мач и да гледаме оттам насетне", завърши Зингаревич.

Ботев (Пд) е фаворит в предстоящия мач с Арда от третия кръг на първенството според букмейкъра 8888.bg. Залози за победа на "жълто-черните" се приемат при коефициент 1,83. Равенството е оценено с 3,80, а евентуален успех на гостите с 4,00.

Хьогмо изостави Лудогорец преди мача за Купата на България

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо няма да води отбора в предстоящия днес мач срещу Септември от турнира за Sesame Купа на България, обявиха от клуба

ЦСКА представи мобилното приложение "MyCSKA"

ЦСКА представи новото си официално мобилно приложение - MyCSKA

Портланд победи Голдън Стейт в НБА въпреки 48 точки от Стеф Къри

Вижте резултати от НБА

ЦСКА чака защитник до дни

ЦСКА очаква да се подсили с ляв защитник от португалското първенство в близките дни.

Отбор от Серия А иска Леандро Годой!

Удинезе проявява сериозен интерес към нападателя на ЦСКА Леандро Годой

Бетис иска да купи новата перла на Лудогорец

Петър Станич е бил харесан от испанския Бетис, пише orgullobiri.com

Ултиматум за двама защитници от Левски

Ръководството на Левски иска отговор до Коледа от двама футболисти дали ще преподпишат договорите си с клуба.

Поне трима аут от ЦСКА

Армейците махат Санянг и Кордоба заради квотите от ЕС

Лудогорец търси рутинен успех срещу Септември за Купата

Лудогорец гостува на Септември в последния 1/8-финал за Купата на България днес в 17:30 часа.