Зографски преодоля квалификациите в Норвегия

Зографски преодоля квалификациите в Норвегия

Българинът се класира на 30-то място

Владимир Зографски преодоля квалификацията във Викерсунд (Норвегия) от Световната купа по ски скок. Българинът се класира на 30-то място. 

Резултатът на 31-годишния Зографски е 148.2 точки след опит от 188 метра. 

Словенецът Домен Превц е лидер с резултат от 236 метра и 216.9 точки. Щефан Крафт (Австрия) и Тими Зайц (Словения) заеха съответно втората и трета позиция в пресявките.

Състезанията от Световната купа в Норвегия продължават до 16 март. Лидер в генералното класиране е австриецът Даниел Чофениг.

Алекс Николов избухна с 21 точи за Лубе при успеха над Газ Сейлс Блуенерджи

Националът Александър Николов и неговият Кучине Лубе (Чивитанова) записаха 3-а поредна и общо 8-а победа за сезона в италианската Суперлига

Локо Пловдив продава трима от водещите си играчи

Локомотив Пловдив може да продаде трима от най-конвертируемите си футболисти по време на зимния трансферен прозорец, твърди TribunaPlovdiv.bg

Френският футбол потъна в скръб навръх Коледа

Тъжна новина разтърси френския футбол във втория ден на Коледа

Звездата на Спартак Варна отказа по-дълга почивка

Звездата в атаката на Спартак Варна отказа да почива няколко дни повече и ще започне зимна подготовка наравно с останалите на 7 януари

Анатоли Нанков: ЦСКА ще е на върха, работи се по европейски стандарт

Анатоли Нанков коментира най-актуалните теми за българския футбол и ЦСКА

Аймен Суда си тръгва от Ботев Враца

Бившият футболист на Пирин Благоевград Аймен Суда няма да остане в Ботев Враца