Звезди на Левски и ЦСКА наградиха млади таланти

Звезди на Левски и ЦСКА наградиха млади таланти

Част от събитието бе и Петър Хубчев

 Водещите футболисти от ЦСКА и Левски - Кирил Десподов, Божидар Чорбайджийски, Жерсон Кабрал и Габриел Обертан - взеха участие в церемонията по награждаването на най-добрите млади футболисти за 2018 година.

 
Дончо Донев, Петър Хубчев и Бончо Генчев също бяха част от събитието, което има за цел да стимулира младите таланти от турнирите на националната програма "Децата и футболът".
 
По време на церемонията в столичен хотел бяха наградени 16 млади играчи – Костантин Стоев, Кристиян Янакиев, Ивайло Тенекеджиев, Слави Грозев, Дейвид Василев, Лора Арабаджийска, Преслава Иванова, Роберта Тодорова, Алек Говедарски, Ивелин Николаев, Роберто Росенов, Ивелин Георгиев, Митко Панов, Ерик Филипов, Димитър Диклиев и Кристиян Байдаков.
 
Надпреварите се провеждат под егидата на Асоциацията на българските футболисти, Министерството на младежта и спорта, Българския футболен съюз и Coca-Cola.
 
В рамките на програмата са открити много футболни таланти, като идеята на програмата е да насърчи децата да превърнат спорта в свое хоби.
Лудогорец срещу познат съперник на старта в Шампионска лига

"Орлите" се изправят срещу Динамо Минск

Български защитник напуска израелския си клуб

Пламен Гълъбов вече е свободен агент

Ботев Пд продава Балоянис

Ботев Пловдив ще се опита да продаде гръцкия си ляв защитник Константинос Балоянис, а сумата, която се търси за правата му е около 300 хиляди евро, пише изданието sport24.gr.

Локо Пд с първи нов, взе защитник от Берое

Енцо Еспиноса подписа за две години със "смърфовете"

Официално: Фратрия взе трио от Спартак Варна

Още нови във варненския клуб

Дунав започна подготовка с двама нови

И трима на проби

ЦСКА с интерес към шведски халф

"Червените" искат футболист на Йостер

ПАОК с оферта за български футболен национал

Гръцкият първодивизионен футболен клуб ПАОК е направил оферта на стойност 400 хиляди евро за привличането на българския национал Симеон Петров.

ЦСКА заминава за лагер в Словения в неделя

През настоящата седмица тимът на ЦСКА ще тренира интензивно на клубната база в Панчарево преди заминаването на подготвителния лагер в Словения, съобщиха "червените" на сайта си.