Благой Иванов обеща: Няма да спирам

Благой Иванов обеща: Няма да спирам

Боецът ни получи допинг наказание за 22 месеца

Благой Иванов – Багата няма да прекратява своята кариера след обявеното в сряда допинг наказание, съобщи самият боец за "Спортната джунгла". Американската антидопингова асоциация спря правата на българина за 22 месеца. Това е една от най-високите санкции за ММА боец или боксьор, налагана в САЩ.

„Няма да спирам. Ще изчакам санкцията да изтече. Остава още една година и малко“, заяви Благой Иванов.

Правата са спрени до януари 2026 г.

„Приех мача в PFL през април с кратко предизвестие. Имах проблеми с контузиите и използвах крем, който ми беше препоръчан от един човек – разказа Благой Иванов. – Имам над 30 проби с Американската антидопингова агенция. Всички са отрицателни. Дори ми дадоха фланелка след 25-ия тест.“

Положителният тест е даден два дни, след като подписва договор с PFL. Преди това Багата е излязъл от системата за постоянно тестване на Американската антидопингова асоциация, след като неговият договор с UFC приключи.

Кимия Ализаде се завърна на международната сцена

Кимия показа отлична форма в надпреварата

Сребро за Рами Киуан в Астана (ВИДЕО)

Това бе последен голям турнир преди Световното първенство

Петричките кикбоксьори обраха овациите на международен турнир

Четиримата състезатели спечелиха 3 златни и един сребърен медал в Гърция

Калоян Атанасов и Андриян Вълканов с бронзови медали от Европейското по борба за юноши

Есад Бозали пък загуби битка за трето място

Отлично: Рами Киуан е финалист на Световната купа по бокс

На ринга в Астана европейският шампион се класира по категоричен начин за финала

Осем българи ще участват на Европейската купа по джудо за юноши и девойки в Прага

Осем български джудисти ще участват на Европейската купа за юноши и девойки в Прага, Чехия. Схватките ще се проведат през уикенда. 

Рами Киуан и Йордан Морехон на четвъртфиналите на Световната купа

Хавиер Ибаниес със загуба от бразилец

Впечатляваща победа за Викторио Илиев на Световната купа

Родният боксьор продължава на 1/8-финалите

Христо Димитров се класира седми на Европейското по джудо

Турнирът се проведе в Скопие