Далаклиев пред Novsport.com: Подготвям се за олимпиадата да покажа кой съм

Далаклиев пред Novsport.com: Подготвям се за олимпиадата да покажа кой съм

Световният шампион в категория 54 кг. Детелен Далаклиев ще даде всичко от себе си на тазгодишното световно първенство в Азербайджан, което ще се проведе през ноември и което дава квоти на първите осем за участие на Олимпийските игри в Лондон през 2012.

Световният шампион в категория 54 кг. Детелен Далаклиев ще даде всичко от себе си на тазгодишното световно първенство в Азербайджан, което ще се проведе през ноември и което дава квоти на първите осем за участие на Олимпийските игри в Лондон през 2012.

 

„Сега съм на лагер в Унгария се подготвям за европейското в Турция на 16 юни, но всички сили са отправени към световното. Сега имам малко проблеми с ръката и пия хапчета, но надявам се скоро всичко да отшуми. Важна е подготовката и когато си играя моята игра резултатите идват. В Лондон искам отново да покажа кой съм”, каза боксьорът пред репортер на Novsport.com.

 

Той допълни, че условията в Унгария са много добри, страната разполага със страхотна олимпийска база и за момента подготовката върви гладко и без проблеми.

 

„Храната тук е много вкусна и може да имам проблеми с килограмите”, пошегува се Далаклиев. 

Последен шанс за медал за боркините на Свотовното в Самоков

Емили Апостолова ще се бори на репешажите на Световното първенство за младежи и девойки до 20 години в Самоков, след като победилата я по-рано днес Каял Каял от Индия достигна до финалите.

Имане Хелиф отрече, че се оттегля от спорта

"Това са злонамерени твърдения", обяви тя

Бивш шампион в UFC се завръща на галата в Рио

Фигередо се прибира у дома за любовта на феновете

Зам.-министър Георгиев откри световното първенство по борба в Самоков

Провеждането на световно първенство по борба е привилегия и огромна отговорност за страната ни. Това каза заместник-министърът на младежта и спорта Димитър Георгиев по време на откриването на световното първенство по борба за юноши и девойки до 20 г., което се провежда в „Арена Самоков“.

Младежките национали по бокс ще се бият на силен турнир в Сараево

Александър Александров и Фикрет Ереджебов водят отбора

Удар по Кобрата! Пропадна защита на титлата му

Кубрат Пулев няма да излезе в защита на редовната световна титла на WBA срещу Майкъл Хънтър.

Хамзат Чимаев не се “претоварва” преди UFC 319

Чеченецът излиза в битка за пояса в средна категория

Скандалите преследват Франсис Нгану и в PFL

Бъдещето на камерунеца в организацията е под въпрос

Министър Пешев награди медалистите от Европейското първенство по сумо

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев награди с почетни плакети медалистите от Европейското първенство по сумо, което се проведе в град Будапеща, Унгария.