Държавен шампионат стил К-1 и Фул контакт

Държавен шампионат стил К-1 и Фул контакт

Честта на варненския спортен клуб "Вокил" при мъжете ще бъде защитавана от Яни Янчев

От 4 до 6 май, Стара Загора ще бъде домакин на поредното първенство от календара на Българска конфедерация по кикбокс и муай тай.


Проявата се организира от най-младия старозагорски клуб по кикбокс „Глори Про Тийм“ и е квалификационна в стиловете "К-1" и "Фул контакт".

 
Честта на варненския спортен клуб "Вокил" при мъжете ще бъде защитавана от Яни Янчев в кат. до 67кг. стил К1 и Антонио Алипиев при децата 13-14г. (+60кг.) стил фул контакт. 

 
Най-младият ни световен шампион по муай тай Али Юзеир няма да участва поради контузия в дясната ръка и крак.


Водач на "Вокил" ще бъде помощник треньорът на клуба Петър Петров.
Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“

30 златни медала за България на Световната купа по кикбокс в Унгария

Още 14 златни медала спечелиха българските кикбоксьори в последния ден на юбилейната 30-а Световна купа по кикбокс в Будапеща (Унгария).

16 златни медала за България в предпоследния ден на Световната купа по кикбокс

Състезанието в Унгария се провежда в спортна зала "BОК HALL" с участието на 2643 състезатели от 52 държави

„Тракиец“ (Пд) с първа отборна титла от 25 години

Пловдивчани излязоха на върха със 140 точки

Наше момче продължава на репешажите в Скопие

Алекс Грозданов излиза срещу Рашид Бетергараев

Радослав Росенов с втора победа на професионалния ринг

Впечатлен от видяното остана и Антъни Джошуа

Българка с бронз на борба на европейското за кадетки

Андреа Нисева със силно представяне в Скопие

Следващата година вероятно ще е последната на ринга за Антъни Джошуа

Това разкри промоутърът Еди Хърн

Преговорите между Кобрата и Хънтър отиват в съда

Преговорите и потенциалното провеждане на битката между Кубрат Пулев и Майкъл Хънтър за регулярната титла на WBA в тежка категория може да отидат в съда.