Дичев в серия от турнири

Дичев в серия от турнири

Даниел Дичев се класира трети на Международния турнир по джудо в Будапеща. Спортист №1 на Сливен за миналата година, след груба грешка загуби още в първата си среща, но след репешажите успя да достигне до тройката.

Даниел Дичев се класира трети на Международния турнир по джудо в Будапеща. Спортист №1 на Сливен за миналата година, след груба грешка загуби още в първата си среща, но след репешажите успя да достигне до тройката.

“Хубаво е, че Дичев допуска тези грешки в турнирите, а не в отговорни състезания. От направените слабости се учи, осъзнава грешките и най-важното повече не ги допуска”, каза личният му треньор Георги Велев.

В началото на месеца състезателят на СК “Хаджи Димитър” /Сливен/ се представи и на силна проява в Белгия, където спечели всичките си срещи.


Турнирите, които са етап от подготовката на талантливия джудист ще продължат до каря на месеца. Дичев бе за няколко дни в Сливен и от днес отново е на централизирана подготовка, предаде кореспондентът на Novsport.com. 

Впечатляваща победа за Викторио Илиев на Световната купа

Родният боксьор продължава на 1/8-финалите

Христо Димитров се класира седми на Европейското по джудо

Турнирът се проведе в Скопие

БРУТАЛНО: Топурия нокаутира Оливейра и е двоен шампион! (ВИДЕО)

Грузинецът просто не може да бъде спрян и това се доказа отново

КАКВО БЕШЕ ТОВА!? Ван шокира Ройвал в изключителна битка

Двамата счупиха купища рекорди в категория муха с боя си

Биляна Дудова и Ванеса Георгиева със сребро на „Яшар Догу“

Мъжете са водени от Михаил Ганев и Йордан Денев

България с осем боксьори на Световната купа

Турнирът в Астана е от 30 юни до 7 юли

Златислава Чуканова отпадна за Световната купа по бокс заради контузия

Осем български национали по бокс ще пътуват за Астана (Казахстан), където от 30 юни до 7 юли ще се проведе Световна купа за мъже и жени.

Шефът на бокса: Олимпийските игри ще бъдат за децата, ако сме изключени

Олимпийската надпревара по бокс ще се превърне в просто младежки турнир, ако Международната боксова асоциация (ИБА) остане изключена като ръководен орган, заяви президентът на организацията Умар Кремльов.

Легендарният Джон Джоунс се оттегли от UFC

Последният му мач е от 2024 година