Дилиън Уайт: Кубрат е в трудна ситуация

Дилиън Уайт: Кубрат е в трудна ситуация

Тервел благодари на легендарен треньор във Фейсбук

Колегата на Кубрат Пулев в тежка категория - Дилиън Уайт, коментира целувката на българския боксьор по устните на репортерката Джени Суши. Заради действията си след мача с Богдан Дину в Коста Кибрата е със спрени права в щата Калифорния поне до изслушването му на 14 май пред Атлетическата комисия.
 
Уайт, който беше сред вариантите за съперник на Пулев през 2018 година, но се отказа от мача, заяви, че казусът е твърди заплетен.
 
"Не съм полицай или политик и не мога да коментирам тази тема. Много жени могат да целунат, когото поискат. Аз говоря само за бокс, не мога да коментирам какво се е случило. Доста заплетена ситуация е, трудно е да се прецени кой какво е направил", каза той.
 
Същевременно Тервел Пулев се чувства истински късметлия, че е имал възможността да работи с един от най-успешните треньори в историята на бокса Кени Адамс, който е направил 27 световни шампиони.
 
Бронзовият медалист от олимпиадата в Лондон 2012 и носител на европейската титла в полутежка категория на професионалния бокс използва фейсбук, за да благодари на легендата, който се грижи за неговата подготовка през последните 4-5 месеца.
 
„Кени Адамс е известен с това, държи боксьорите му да показват желязна дисциплина. Заради суровите методи на подготовка Флойд Мейуедър отказва да се готви при него. Той обаче е подготвял бившия световен шампион в тежка категория Владимир Кличко през 1999 г. и Мани Пакиао през 2005 г. Благодаря ти, Кенет Адамс!", написа Тервел.

 

Рами Киуан ще се боксира за световната титла

Българинът на финал в категория до 75 кг на първенството в Ливърпул след победа над англичанин

Радослав Росенов остана с бронз от Световното по бокс

След загуба в полуфинала

Рами Киуан: Полуфиналът не ме задоволява

Това е игра, в която вярвам, че съм по-добър от него, обяви родният боксьор

Стефан Топуров: Тодор Живков ми обеща награда (ВИДЕО)

Първият човек в историята, вдигнал над главата си три пъти собственото си тегло

България си гарантира два медала от Световното по бокс

Рами Киуан и Радослав Росенов ще вземат отличия в Ливърпул

Първи медал за България от Световното по бокс

Радослав Росенов гарантира отличие за страната ни в Ливърпул

Уилиам Чолов остана 5-и на Световното по бокс

Българинът не успя да надвие европейския шампион Габриел Веочич

Джошуа нападна Тайсън Фюри с обиди

Непрестанната вражда между британските боксьори продължава

България с два медала на Европейското по сават

Българските състезатели спечелиха два медала на Европейското първенство по сават (френски бокс) в стил "асо" за мъже и за жени в австрийския град Вайц.