Джошуа: Повече няма да съм добър

Джошуа: Повече няма да съм добър

Шампионът по бокс на WBA, IBF и IBO се изказа остро срещу колегите си

 Шампионът по бокс на WBA, IBF и IBO Антъни Джошуа се изказа остро срещу колегите си, които използват грозни закани преди мачовете си с него и заплаши да преосмисли поведението си спрямо тях.

 
 
Джошуа коментира най-вече думите на Тайсън Фюри, който го нарече бездомник и заплаши да го пребие на ринга.
 
 
 
"Не мога да уважавам човек от нашия спорт, който се опитва да ме дискредитира въпреки всичко, което съм постигнал. Не уважавам и много други колеги в тежка категория. В момента съм напълно честен. Казвал съм много хубави неща за моите колеги, но вече спирам.
 
 
 
Тъй като, ако аз говоря добре за тях и за това колко много са постигнали, това ще даде значимост на успехите им, но ако те говорят за мен, че съм нещастник и че изпитвам затруднения срещу съперниците си, това ще дискредитира всичко, което съм постигнал", добави той.
Преместиха световното по борба от София в Самоков

Световното първенство по борба за юноши и девойки беше преместено от София в Самоков, съобщават от БФ Борба. 

Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“

30 златни медала за България на Световната купа по кикбокс в Унгария

Още 14 златни медала спечелиха българските кикбоксьори в последния ден на юбилейната 30-а Световна купа по кикбокс в Будапеща (Унгария).

16 златни медала за България в предпоследния ден на Световната купа по кикбокс

Състезанието в Унгария се провежда в спортна зала "BОК HALL" с участието на 2643 състезатели от 52 държави

„Тракиец“ (Пд) с първа отборна титла от 25 години

Пловдивчани излязоха на върха със 140 точки

Наше момче продължава на репешажите в Скопие

Алекс Грозданов излиза срещу Рашид Бетергараев

Радослав Росенов с втора победа на професионалния ринг

Впечатлен от видяното остана и Антъни Джошуа

Българка с бронз на борба на европейското за кадетки

Андреа Нисева със силно представяне в Скопие

Следващата година вероятно ще е последната на ринга за Антъни Джошуа

Това разкри промоутърът Еди Хърн