Джошуа се завръща на ринга на 1 април

Джошуа се завръща на ринга на 1 април

Вижте подробности

Бившият световен шампион по бокс в тежка категория Антъни Джошуа се завръща на ринга с двубой срещу американеца Джърмейн Франклин в Лондон на 1 април. Британецът не се е бил от август миналата година, когато претърпя поражение за втори пореден път от Олександър Усик (украйна) в Саудитска Арабия.

Джошуа загуби своите пояси на шампион на Световна боксова асоциация (WBA), Международна боксова федерация (IBF), Световна боксова организация (WBO), след като беше победен от същия съперник през септември 2021 година.

"Ново начало", написа Джошуа в Туитър и публикува снимка на плаката за битката срещу Франклин, която ще се провеже в "O2 Arena". Британецът беше край ринга през ноември, когато Франклин загуби от Дилиън Уайт на "Уембли Арена" в Лондон. Това беше първото му поражение от 22 мача в професионалния бокс.

Джошуа има 24 победи и 3 загуби в кариерата си.

26 медала спечелиха България от European Grand Prix Open Ramus E6 в София

Общо 26 медала - - 6 златни, 6 сребърни и 14 бронзови, спечелиха българските състезатели в отделните възрастови групи и теглови категории на турнира по таекунодо за юноши, девойки и кадети European Grand Prix Open Ramus E6 в София.

Осем медала за България в първите два дни на Балканското първенство по карате

Общо осем медала спечелиха българските състезатели до момента на Балканското първенство за деца до 14 години по карате в Истанбул.

Теодор Христов с доминантна победа на MAX FIGHT 65 (ВИДЕО)

Българинът с успех чрез технически нокаут

Слави Бинев бе преизбран за председател на Българската федерация по таекуондо

С пълно единодушие

Среща за включване на таекуондо в списъка на ЮНЕСКО за културно наследство се проведе в София

На събитието присъстваха Че Чун Чой, представляващ комисията към парламента на Република Корея по инициативата

Две титли за кадетите на България на европейската купа по джудо

Иван Николчев и Цветомир Вълков с титли