Джошуа сигурен, че ще се бие с Фюри

Джошуа сигурен, че ще се бие с Фюри

"Най-добрите в Англия. Ще бъде велик двубой!", заяви бившият световен шампион

Бившият световен шампион в тежка категория Антъни Джошуа заяви пред Sky Sports, че е сигурен, че ще се изправи срещу Тайсън Фюри в близко бъдеще.

„Фюри на Уембли. Най-добрите в Англия. Ще бъде велик двубой, ще видите. 100%. Ние сме в една и съща категория, в една и съща ера. Трябва да се бием”, заяви Джошуа.

Преди подобен двубой обаче, Джошуа трябва да премине през Анди Руис-младши, с когото ще излязат един срещу друг в мач реванш на 7 декември в Саудитска Арабия.

Фюри пък трябва да спечели реванша си с Дионтей Уайлдър на 22 февруари.

България с първи полуфиналист на Световното по борба в Самоков

Кристиян Миленков е първият полуфиналист за България на Световното първенство по борба за младежи и девойки до 20 години.

Последен шанс за медал за боркините на Свотовното в Самоков

Емили Апостолова ще се бори на репешажите на Световното първенство за младежи и девойки до 20 години в Самоков, след като победилата я по-рано днес Каял Каял от Индия достигна до финалите.

Имане Хелиф отрече, че се оттегля от спорта

"Това са злонамерени твърдения", обяви тя

Бивш шампион в UFC се завръща на галата в Рио

Фигередо се прибира у дома за любовта на феновете

Зам.-министър Георгиев откри световното първенство по борба в Самоков

Провеждането на световно първенство по борба е привилегия и огромна отговорност за страната ни. Това каза заместник-министърът на младежта и спорта Димитър Георгиев по време на откриването на световното първенство по борба за юноши и девойки до 20 г., което се провежда в „Арена Самоков“.

Младежките национали по бокс ще се бият на силен турнир в Сараево

Александър Александров и Фикрет Ереджебов водят отбора

Удар по Кобрата! Пропадна защита на титлата му

Кубрат Пулев няма да излезе в защита на редовната световна титла на WBA срещу Майкъл Хънтър.

Хамзат Чимаев не се “претоварва” преди UFC 319

Чеченецът излиза в битка за пояса в средна категория

Скандалите преследват Франсис Нгану и в PFL

Бъдещето на камерунеца в организацията е под въпрос