Джошуа: Усик ще победи Фюри

Джошуа: Усик ще победи Фюри

Вижте какво каза боксьорът

Бившият шампион на WBA, IBF и WBO в тежка категория Антъни Джошуа (27-3) каза, че би искал да има мач с шампиона на WBC в тежка категория Тайсън Фюри (34-0), но вярва, че носителят на WBA, IBF и WBO в тежка категория Александър Усик (21-0) ще го победи.

„Ще бъде добра битка. Мисля, че Усик ще надделее. Да си кажа честно, не ме интересува особено. Просто искам двамата да са здрави и да могат да напуснат ринга. Това е трудна битка. Колкото до това как ще протече всичко, това няма да повлияе по никакъв начин на живота ми. Не съм от онези фенове, които започват да плачат, защото някой печели или губи. Успех и на двамата. С кого бих искал да се бия? Най-вероятно с Тайсън Фюри. Мисля, че това е най-добрата битка за феновете и за мен самия“, каза Джошуа в интервю за Sky Sports.

Фюри и Усик ще се бият на 17 февруари в Kingdom Arena в Рияд, Саудитска Арабия.

Девет български джудисти ще участват на турнира от Големия шлем в Лозана

Деветима български джудисти ще участват на турнира от Големия шлем в Лозана (Швейцария).

Браво! Наше момче с медал от Световно първенство по джудо

Джудистът Цветомир Вълков донесе първия медал за България от световно първенство за кадети след 9-годишна пауза. 

Бивш световен шампион по бокс бе убит в Южна Африка

Застреляха Золани Тете в автомобила му

Мегасблъскът Джошуа - Фюри ще е в Ню Йорк на 20-ти ноември

Дългоочакваният боксов сблъсък между Антъни Джошуа и Тайсън Фюри е договорен и трябва да се проведе на 20 ноември в легендарната зала „Медисън Скуеър Гардън“ в Ню Йорк

Сребро за България от Световното по ММА в Абу Даби

Андриян Поплавов стана световен вицешампион по ММА при момчетата до 12 години в категория до 27 кг.

Български победи на Европейското по бокс до 19 години

Владимир Давидов и Джан Фикрет осигуриха две зрелищни победи за България на Европейското първенство по бокс за младежи и девойки до 19 години в Лозница, Сърбия.