Джудистите на “Еврохолд” (Сливен) ще участват на два международни турнира

Джудистите на “Еврохолд” (Сливен) ще участват на два международни турнира

Състезателите от спортен клуб по джудо “Еврохолд” (Сливен) ще участват на два международни турнира. Те получиха покана от организаторите на силните прояви в Австрия и Ниш.

Състезателите от спортен клуб по джудо “Еврохолд” (Сливен) ще участват на два международни турнира. Те получиха покана от организаторите на силните прояви в Австрия и Ниш. Бетина Темелкова и Калоян Раднев са включени в първия ешелон, състоящ се от седем състезатели-шампиони в групите си, а те ще се представят на 1 март в Австрия, а останалите джудисти от сливенския клуб ще се изявят същия ден, но в Ниш.

Международно участие състезателите от “Еврохолд” ще направят и на 15 март, когато ще се проведе турнир в Германия от категория “А”. За по-добрата подготовка на отборите, ръководството на клуба осигурява лагер за състезателите си през месец април в Хърватия.
Браво! Наше момче с медал от Световно първенство по джудо

Джудистът Цветомир Вълков донесе първия медал за България от световно първенство за кадети след 9-годишна пауза. 

Бивш световен шампион по бокс бе убит в Южна Африка

Застреляха Золани Тете в автомобила му

Мегасблъскът Джошуа - Фюри ще е в Ню Йорк на 20-ти ноември

Дългоочакваният боксов сблъсък между Антъни Джошуа и Тайсън Фюри е договорен и трябва да се проведе на 20 ноември в легендарната зала „Медисън Скуеър Гардън“ в Ню Йорк

Сребро за България от Световното по ММА в Абу Даби

Андриян Поплавов стана световен вицешампион по ММА при момчетата до 12 години в категория до 27 кг.

Български победи на Европейското по бокс до 19 години

Владимир Давидов и Джан Фикрет осигуриха две зрелищни победи за България на Европейското първенство по бокс за младежи и девойки до 19 години в Лозница, Сърбия.

Махачев коментира ритуалите преди битка на Топурия

Руснакът е бил изненадан от поражението на испанеца срещу Джъстин Гейджи