Джудистите ни започнаха със загуби на Световното

Джудистите ни започнаха със загуби на Световното

Българското участие в Маракеш ще продължи с Ивайло Димитров в кат. +100 кг

Двама от тримата български джудисти приключиха участието си на Световното първенство за юноши и девойки в Маракеш (Мароко). 

 
Сребърният медалист от планетарния шампионат за кадети от 2017 година Марк Христов отпадна след първата си среща в категория до 73 килограма, в която загуби от представителя на Азербайджан Ягуб Явадаров. Азербайджанецът първо записа вадзари, а малко по-късно си осигури и крайната победа с ипон.
 
Поражение допусна и Георги Граматиков в категория до 81 килограма. Той стигна до “златна точка” срещу италианеца  Кени Коми Бедел, след като двамата си размениха по едно вадзари в редовното време. Малко след началото на допълнителното време италианецът си гарантира победата с ипон.
 
Българското участие в Маракеш ще продължи с Ивайло Димитров в категория +100 килограма. Той ще излезе на татамито срещу японеца Сосуке Мацумура.
Отличник: Рами Киуан с 6 от 6 в Полша

Двубоят бе част от подготовката на Киуан по пътя към Световната купа в Казахстан

Преместиха световното по борба от София в Самоков

Световното първенство по борба за юноши и девойки беше преместено от София в Самоков, съобщават от БФ Борба. 

Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“

30 златни медала за България на Световната купа по кикбокс в Унгария

Още 14 златни медала спечелиха българските кикбоксьори в последния ден на юбилейната 30-а Световна купа по кикбокс в Будапеща (Унгария).

16 златни медала за България в предпоследния ден на Световната купа по кикбокс

Състезанието в Унгария се провежда в спортна зала "BОК HALL" с участието на 2643 състезатели от 52 държави

„Тракиец“ (Пд) с първа отборна титла от 25 години

Пловдивчани излязоха на върха със 140 точки

Наше момче продължава на репешажите в Скопие

Алекс Грозданов излиза срещу Рашид Бетергараев

Радослав Росенов с втора победа на професионалния ринг

Впечатлен от видяното остана и Антъни Джошуа

Българка с бронз на борба на европейското за кадетки

Андреа Нисева със силно представяне в Скопие