Георги Иванов донесе четвърти медал за България от Европейското по борба

Георги Иванов донесе четвърти медал за България от Европейското по борба

Българинът спечели бронза в тежка категория

Георги Иванов донесе четвърти медал за България от Европейското първенство по борба за юноши в италианската столица Рим.

Българинът спечели бронза в тежка категория до 125 кг на свободния стил след бърза победа над украинеца Володимир Дяченко – туш за 57 секунди.

При 61-килограмовите Хюсеин Ибрахим не успя да преодолее репшажите, след като отстъпи пред Хаик Абрахамян (Армения) с 0:12.

Преди това Едмонд Назарян (63 кг) взе злато при класиците, а Радомир Стоянов (79 кг) в свободния стил и Фатме Шабан (59 кг) при девойките се окичиха с бронз.

България с пет отличия на Европейската купа по джудо в Азербайджан

Българските състезатели спечелиха общо пет медала (два сребърни и три бронзови) на Европейската купа по джудо за кадети и кадетки в Ганджа, Азербайджан

Мартин Петков с първа защита на пояса си на MAX FIGHT 64 (ВИДЕО)

Българинът нокаутира испанец в стил муай тай с ММА ръкавици

Мани Пакиао увери, че боксовият двубой с Флойд Мейуедър няма да бъде демонстративен

Филипинецът Мани Пакиао заяви, че е подписал договор за двубой с Флойд Мейуедър и не би се върнал на боксовия ринга срещу американеца, ако това бе демонстративен мач.

Отново поискаха с протест и ултиматум оставката на шефа на кикбокса

Клубовете заплашват с бойкот, ако Галин Димов остане начело

България ще участва на боксовия турнир “Великият път на коприната”

Викторио Илиев пръв ще излезе на ринга от сънародниците ни

Адесаня: Няма да си тръгвам и не можете да ме спрете

Бившият шампион в средна категория на UFC е в серия от четири поредни загуби