Големи битки предстоят на Ultimate Pro Fight 12 K1

Големи битки предстоят на Ultimate Pro Fight 12 K1

„Първото послание е да дадем подарък на всички, които харесват кикбокса, а второто е да направим нещо добро"

 На 15 декември от 19.30 ч  в зала "Универсиада" ще се проведе най-интересното състезание за годината – Ultimate Pro Fight 12 K1, каза на пресконференция в Пресклуб „България” президентът на Про Файт Стефан Маринов.


Той подчерта, че 2017 г. е най-успешната година за тях, тъй като досега за проведени 5 състезания, а на 15 декември ще бъде шестото. Той подчерта, че предстоящата гала ще има две послания.

 
„Първото послание е да дадем подарък на всички, които харесват кикбокса, а второто е да  направим нещо добро. Преди няколко седмици разбрахме за тежка катастрофа с незрящи хора. Установихме, че много от тях, освен че не виждат, живеят в голяма мизерия. Затова решихме 10% от приходите от Ultimate Pro Fight 12 K1 да ги дарим на тези хора”.
 
Стефан Маринов уточни, че най-интересният мач в тази гала ще бъде между Бранко Бабачев и Радослав Карашев в кат. 83 кг.
 
„Никой от двамата не я искаше тази среща, но любителите на спорта я искаха. Бранко Бабачев от 8 срещи има една загуба, но е спечелил реванша, а Радослав Карашев също е отличен боец. Това ще бъде много интересен двубой”.
 
 
„Благодаря на Про Файт, че ми дава възможност да покажа своята класа, излизам да спечеля  с нокаут”, каза пред репортерите Бабачев.

„Бранко никога не е печелил с нокаут, не знам как ще ме победи точно мен”, отвърна на предизвикателството Карашев и подчерта, че двубоят им ще бъде мачът на годината”.
 
 
Победителят от тази среща ще се бие за титлата в категорията с Деян Топалски.
Преместиха световното по борба от София в Самоков

Световното първенство по борба за юноши и девойки беше преместено от София в Самоков, съобщават от БФ Борба. 

Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“

30 златни медала за България на Световната купа по кикбокс в Унгария

Още 14 златни медала спечелиха българските кикбоксьори в последния ден на юбилейната 30-а Световна купа по кикбокс в Будапеща (Унгария).

16 златни медала за България в предпоследния ден на Световната купа по кикбокс

Състезанието в Унгария се провежда в спортна зала "BОК HALL" с участието на 2643 състезатели от 52 държави

„Тракиец“ (Пд) с първа отборна титла от 25 години

Пловдивчани излязоха на върха със 140 точки

Наше момче продължава на репешажите в Скопие

Алекс Грозданов излиза срещу Рашид Бетергараев

Радослав Росенов с втора победа на професионалния ринг

Впечатлен от видяното остана и Антъни Джошуа

Българка с бронз на борба на европейското за кадетки

Андреа Нисева със силно представяне в Скопие

Следващата година вероятно ще е последната на ринга за Антъни Джошуа

Това разкри промоутърът Еди Хърн