Ивет Горанова спечели сребро в Белград

Ивет Горанова спечели сребро в Белград

На финала българката загуби от световната и европейска шампионка Йована Прекович

Най-добрата българска състезателка по олимпийско карате Ивет Горанова спечели сребърен медал от медал от международния турнир в Белград, който се проведе през уикенда.

 
В категория "Open" Горанова победи в първия кръг Тара Шчепанович (Сърбия) с 4:0, а след това надделя над Валерия Кумизаки от Бразилия с 3:2.
 
На финала българката загуби с 2:3 от голямата звезда на сръбското карате, световната и европейска шампионка Йована Прекович.
 
След отличното си представяне Ивет Горанова остава в Сърбия заедно със своя личен треньор Ангел Ленков, където ще участва в международен лагер за 35 дни и ще се подготвя с много от големите звезди на световното женско карате.
Преместиха световното по борба от София в Самоков

Световното първенство по борба за юноши и девойки беше преместено от София в Самоков, съобщават от БФ Борба. 

Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“

30 златни медала за България на Световната купа по кикбокс в Унгария

Още 14 златни медала спечелиха българските кикбоксьори в последния ден на юбилейната 30-а Световна купа по кикбокс в Будапеща (Унгария).

16 златни медала за България в предпоследния ден на Световната купа по кикбокс

Състезанието в Унгария се провежда в спортна зала "BОК HALL" с участието на 2643 състезатели от 52 държави

„Тракиец“ (Пд) с първа отборна титла от 25 години

Пловдивчани излязоха на върха със 140 точки

Наше момче продължава на репешажите в Скопие

Алекс Грозданов излиза срещу Рашид Бетергараев

Радослав Росенов с втора победа на професионалния ринг

Впечатлен от видяното остана и Антъни Джошуа

Българка с бронз на борба на европейското за кадетки

Андреа Нисева със силно представяне в Скопие

Следващата година вероятно ще е последната на ринга за Антъни Джошуа

Това разкри промоутърът Еди Хърн