Изкуственият интелект също даде победата на Усик

Изкуственият интелект също даде победата на Усик

За първи път в историята на бокса беше използван и съдия "изкуствен интелект"

Украинецът Олександър Усик защити поясите на световен шампион в тежка категория на Световната боксова асоциация (WBA), Световния боксов съвет (WBC) и Световната боксова организация (WBO).

Във втория мач с британеца Тайсън Фюри, той се наложи с единодушно съдийско решение, като и тримата съдии край ринга дадоха един и същ резултат в негова полза - 116:112.

За първи път в историята на бокса беше използван и съдия "изкуствен интелект" и той оцени двубоя още по-категорично в полза на Усик с резултат 118:112.

Мани Пакиао ще се бие на 47 години

Филипинската легенда Мани Пакиао все още не е приключил с бокса и ще се завърне на ринга на 18 април, за да се изправи срещу бившия световен шампион в полусредна категория Руслан Проводников в 10-рундов демонстративен мач, предава АП. 

Тайсън Фюри се завръща заради трагедията с Антъни Джошуа

Британецът Тайсън Фюри заяви, че злощастната автомобилна катастрофа на Антъни Джошуа в Нигерия, която доведе до двама смъртни случая, е била „повратна точка“ за него в решението му да се завърне на професионалния боксов ринг.

Триумф в ММА: Ангел Алиев завоюва европейска титла в Белград

Българска федерация по ММА записа поредна златна страница в своята история

Тайсън Фюри се завръща

Тайсън Фюри ще се завърне на ринга на "Тотнъм Хотспър стейдиъм" на 11 април

Ударно начало за българските ММА бойци на Европейското първенство в Белград

В първия състезателен ден националите ни спечелиха 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови медала, с което дадоха ясна заявка за силно българско присъствие на шампионата

Джудистите ни с две титли и бронз във втория ден на Еврокупата в София

В турнира участие взеха 385 състезатели от 39 държави