Калин Врачански отпразнува именния си ден с най-добрите таекуондисти на България (снимки)

Калин Врачански отпразнува именния си ден с най-добрите таекуондисти на България (снимки)

Врачански обмени творчески идеи с колегата си Антон Касабов, който прави кариера отвъд океана

Актьорът Калин Врачански отпразнува именния си ден в компанията на най-добрите таекуондисти на България. Самият Врачански се е изявявал няколко години на татамито в родния си град. На Цветница заедно с колегите си Деси Бакърджиева и Антон Касабов, именникът проследи внимателно двубоите в зала „Триадица” по време на държавното първенство по таекуон-до ITF. Деси Бакърджиева също е любител на бойните спортове, има черен колан по карате.

Калин и Деси посетиха държавното първенство по таекуон-до по покана на майстора по бойни изкуства Антон Касабов, който в момента е в София. Касабов е трикратен световен шампион таекуон-до, 5 пъти европейски и 3 пъти US национален шампион от международни турнири. Живее от 17 г. в Америка, има зад гърба си десетки роли в холивудски продукции, сред които “Час пик 3” и “Tеkken”. Врачански обмени творчески идеи с колегата си Антон Касабов.

Общо 350 състезатели от цялата страна взеха участие в държавното първенство по таекуон-до ITF през изминалия уикенд.

Състезанието беше последна проверка за националния ни отбор преди Европейския шампионат през май. На 22 април най-добрите ни таекуондисти заминават на тренировъчен лагер в Благоевград, където окончателно ще се реши състава на отбора.

От 14 до 20 май в зала „Арена Армеец” в София ще се проведе Европейското първенство по таекуон-до под патронажа на спортния министър Свилен Нейков.

Рами Киуан и Йордан Морехон на четвъртфиналите на Световната купа

Хавиер Ибаниес със загуба от бразилец

Впечатляваща победа за Викторио Илиев на Световната купа

Родният боксьор продължава на 1/8-финалите

Христо Димитров се класира седми на Европейското по джудо

Турнирът се проведе в Скопие

БРУТАЛНО: Топурия нокаутира Оливейра и е двоен шампион! (ВИДЕО)

Грузинецът просто не може да бъде спрян и това се доказа отново

КАКВО БЕШЕ ТОВА!? Ван шокира Ройвал в изключителна битка

Двамата счупиха купища рекорди в категория муха с боя си

Биляна Дудова и Ванеса Георгиева със сребро на „Яшар Догу“

Мъжете са водени от Михаил Ганев и Йордан Денев

България с осем боксьори на Световната купа

Турнирът в Астана е от 30 юни до 7 юли

Златислава Чуканова отпадна за Световната купа по бокс заради контузия

Осем български национали по бокс ще пътуват за Астана (Казахстан), където от 30 юни до 7 юли ще се проведе Световна купа за мъже и жени.

Шефът на бокса: Олимпийските игри ще бъдат за децата, ако сме изключени

Олимпийската надпревара по бокс ще се превърне в просто младежки турнир, ако Международната боксова асоциация (ИБА) остане изключена като ръководен орган, заяви президентът на организацията Умар Кремльов.