Кличко нокаутира французина с български треньор в четвъртия рунд (видео)

Кличко нокаутира французина с български треньор в четвъртия рунд (видео)

Безспорният световен шампион в тежката категория Владимир Кличко записа 50-я нокаут и 57-та победа в кариерата си

Безспорният световен шампион в тежката категория Владимир Кличко записа 50-я нокаут и 57-та победа в кариерата си, като повали безмилостно французина Жан-Марк Мормек в четвъртия рунд.

35-годишният украинец защити титлите си на МБФ, МБО, СБО и СБА и изпълни обещанието си да нокаутира зрелищно френския си съперник в Дюселдорф.

Жан-Марк, който навършва 40 през юни, имаше щастието да оцелее след втория рунд, след като Владимир му заби силен десен в брадата и го закова в ъгъла с комбинация от няколко бързи и тежки.

Претендентът предложи символична съпротива и ще бъде запомнен единствено с подигравките по адрес на обещанията му отпреди мача. Ударите на Мормек бяха хаотични, малко на брой и крайно неефективни.

Украинецът трябваше да се изправи срещу французина още през декември, но камъни в бъбреците му го принудиха да отложи мача с няколко месеца.

Рами Киуан и Йордан Морехон на четвъртфиналите на Световната купа

Хавиер Ибаниес със загуба от бразилец

Впечатляваща победа за Викторио Илиев на Световната купа

Родният боксьор продължава на 1/8-финалите

Христо Димитров се класира седми на Европейското по джудо

Турнирът се проведе в Скопие

БРУТАЛНО: Топурия нокаутира Оливейра и е двоен шампион! (ВИДЕО)

Грузинецът просто не може да бъде спрян и това се доказа отново

КАКВО БЕШЕ ТОВА!? Ван шокира Ройвал в изключителна битка

Двамата счупиха купища рекорди в категория муха с боя си

Биляна Дудова и Ванеса Георгиева със сребро на „Яшар Догу“

Мъжете са водени от Михаил Ганев и Йордан Денев

България с осем боксьори на Световната купа

Турнирът в Астана е от 30 юни до 7 юли

Златислава Чуканова отпадна за Световната купа по бокс заради контузия

Осем български национали по бокс ще пътуват за Астана (Казахстан), където от 30 юни до 7 юли ще се проведе Световна купа за мъже и жени.

Шефът на бокса: Олимпийските игри ще бъдат за децата, ако сме изключени

Олимпийската надпревара по бокс ще се превърне в просто младежки турнир, ако Международната боксова асоциация (ИБА) остане изключена като ръководен орган, заяви президентът на организацията Умар Кремльов.