Кубрат Пулев за любовта, приятелствата, предателствата и равносметката (ВИДЕО)

Кубрат Пулев за любовта, приятелствата, предателствата и равносметката (ВИДЕО)

С годините и славата приятелите станаха по-малко, направи равносметка топ боксьорът ни

Той е българската звезда на професионалния боксов ринг. Той е известен с бързината и силата си. Има само една загуба на ринга. А след всеки мач носи в ръцете си българското знаме.
 
За приятелствата и предателствата, за любовта и равносметката за живота и за годината. Най-добрият ни боксьор Кубрат Пулев откровено пред Ива Софиянска-Божкова и Мариян Станков-Мон Дьо в предаването „Събуди се” по Нова тв.
 
„С годините и славата приятелите станаха по-малко. Много от тях се оказаха такива само за маса, за купон. Показаха ми, че не може да се разчита на тях. Давал съм пари на заем на приятел и после забравя изобщо да ми ги върне. И накрая ми казваха: „Трябва да ни оставиш тези пари, защото ние толкова години сме до теб и те подкрепяме”.
 
Излиза, че си плащах, за да имам приятели. А съм давал пари и то доста пари на такива хора и не защото жена му е болна или нещо друга, а за да си купи кола. А после, когато трябва да ги връща се почва едно мотаене”, разкрива Кубрат Пулев.
 
Според него прекалената доброта му е голяма слабост и обеща да работи над това. Той сподели още, че любимата му Андреа също му е слаба страна и това до някъде я е разлигавило.
 
„Много е важно, когато на един човек му се даде всичко, да може да го оцени. Обикновено не оценяваме нещата, докато не ги изгубим. Надявам се нещата с Андрея да тръгнат в правилната посока и след време да имаме деца. С нея сме малко сблъсък на характери”, каза още най-добрият ни боксьор.
 
Кубрат определя годината като силна и успешна професионално. „Двама мои противници, които много говореха, се отказаха от мача. Обясняваха, че ме е страх, пък накрая не дойдоха. Изиграх мачовете си с успех”, допълни боксьорът. 
Той вярва, че България я чакат хубави дни. И иска хората да го запомня като достоен човек, който обича родината си.
„Политиците си мислят, че ще живеят 2000-3000 години. Не мога да повярвам такава алчност. Но Божието око гледа и всичко ще им се върне”, допълни Кобрата.
 
"Какво ще напише истприята за мен? Достоен човек, милеещ за България. А за спорта - Първият българин световен шампион. Господ е заложил на мен. Усещам го и съм много благодарен", завърши Кубрат Пулев. 
 
 

Рами Киуан: Полуфиналът не ме задоволява

Това е игра, в която вярвам, че съм по-добър от него, обяви родният боксьор

Стефан Топуров: Тодор Живков ми обеща награда (ВИДЕО)

Първият човек в историята, вдигнал над главата си три пъти собственото си тегло

България си гарантира два медала от Световното по бокс

Рами Киуан и Радослав Росенов ще вземат отличия в Ливърпул

Първи медал за България от Световното по бокс

Радослав Росенов гарантира отличие за страната ни в Ливърпул

Уилиам Чолов остана 5-и на Световното по бокс

Българинът не успя да надвие европейския шампион Габриел Веочич

Джошуа нападна Тайсън Фюри с обиди

Непрестанната вражда между британските боксьори продължава

България с два медала на Европейското по сават

Българските състезатели спечелиха два медала на Европейското първенство по сават (френски бокс) в стил "асо" за мъже и за жени в австрийския град Вайц.

Радослав Росенов и Рами Киуан се класираха на четвъртфиналите на Световното първенство по бокс

Българите Радослав Росенов и Рами Киуан влязоха в топ 8 в категориите си от Световното първенство по бокс в Ливърпул, след като записаха доминантни победи на осминафиналите

Викторио Илиев отпадна от Световното първенство по бокс

Надпреварата се провежда в Ливърпул