Мениджърът на Кличко: Хората на Пулев искат много пари

Мениджърът на Кличко: Хората на Пулев искат много пари

„Пулев не се е бил с нито един сериозен съперник с изключение на Тони Томпсън", коментира Бенте

Мениджърът на Влади­мир Кличко - Бернд Бенте, обяви, че е малко ве­роятно да се състои мач между украинеца и Ку­брат Пулев за титлата на IBF. Според него от щаба на Кобрата искат прека­лено много пари.

„Зауерланд" посочиха невероятна сума. Ако то­ва е последното им пред­ложение, просто такава среща няма да има", отсе­че Бенте предцел пред 38-годишния Кличко е да обедини всички световни титли в тежка категория.

Украинецът се надява, че ще получи възмож­ност да се бие с Бърмейн Стивърн за пояса на Све-товния боксов съвет. На­скоро шефът на органи­зацията отряза мераците му, след като потвърди, че официален претен­дент е Дионтай Уайлдър.

Изглежда обаче, че ек­ипът на Кличко ще опита да компенсира солидно американеца, за да отстъ­пи мястото си на Влади­мир. Така поне твърдят някои от специализира­ните сайтове в САЩ.

Самият Бенте призна, че очаква по-скоро про­блеми от мениджъра на Сивърн  -  легендарния Дон Кинг.

Дълги години титлата на Световния боксов съ­вет не бе възможна за Владимир, тъй като се държеше от брат му - Ви­тални. Той обаче се впус­на в политическа кариера, а онзи ден бе избран за кмет на Киев.

Мениджърът на Влади­мир се изказа неуважи­телно за Кубрат. На въ­прос дали наистина клиентът му се страхува от българина, той отгово­ри, че тези твърдения са един смехотворен пиар.

„Пулев не се е бил с нито един сериозен съперник с изключение на Тони Томпсън, когото победи по точки. За справка Вла­димир го нокаутира два пъти", припомни Бенте.

България с пет отличия на Европейската купа по джудо в Азербайджан

Българските състезатели спечелиха общо пет медала (два сребърни и три бронзови) на Европейската купа по джудо за кадети и кадетки в Ганджа, Азербайджан

Мартин Петков с първа защита на пояса си на MAX FIGHT 64 (ВИДЕО)

Българинът нокаутира испанец в стил муай тай с ММА ръкавици

Мани Пакиао увери, че боксовият двубой с Флойд Мейуедър няма да бъде демонстративен

Филипинецът Мани Пакиао заяви, че е подписал договор за двубой с Флойд Мейуедър и не би се върнал на боксовия ринга срещу американеца, ако това бе демонстративен мач.

Отново поискаха с протест и ултиматум оставката на шефа на кикбокса

Клубовете заплашват с бойкот, ако Галин Димов остане начело

България ще участва на боксовия турнир “Великият път на коприната”

Викторио Илиев пръв ще излезе на ринга от сънародниците ни

Адесаня: Няма да си тръгвам и не можете да ме спрете

Бившият шампион в средна категория на UFC е в серия от четири поредни загуби