Мохамед Али отново постъпи в болница

Мохамед Али отново постъпи в болница

Боксовата легенда ще продължи лечението си от инфекция на пикочните пътища

Боксовата легенда Мохамед Али отново е в клиника, за да продължи лечението си от инфекция на пикочните пътища, съобщи говорителят на американеца Боб Гънел.

Али бе настанен в болница на 20 декември заради лека форма на пневмония и на 6 януари бе изписан. Гънел обясни през АР, че бившият боксьор се надява да отпразнува 73-ия си рожден ден на 17 януари у дома със семейството си. Мохамед Али от 1984 г. страда от болестта на Паркинсон.

Той е един от на известните боксьори за всички времена. През 1960 г. печели олимпийско злато, после става абсолютен световен шампион в тежка категория (1964-1966, 1974-1978). Пет пъти е определян за "Боксьор на годината". Общо в кариерата си провежда 61 мача, в които записва 56 победи (37 от тях с нокаут). /БГНЕС
Осем българи ще участват на Европейската купа по джудо за юноши и девойки в Прага

Осем български джудисти ще участват на Европейската купа за юноши и девойки в Прага, Чехия. Схватките ще се проведат през уикенда. 

Рами Киуан и Йордан Морехон на четвъртфиналите на Световната купа

Хавиер Ибаниес със загуба от бразилец

Впечатляваща победа за Викторио Илиев на Световната купа

Родният боксьор продължава на 1/8-финалите

Христо Димитров се класира седми на Европейското по джудо

Турнирът се проведе в Скопие

БРУТАЛНО: Топурия нокаутира Оливейра и е двоен шампион! (ВИДЕО)

Грузинецът просто не може да бъде спрян и това се доказа отново

КАКВО БЕШЕ ТОВА!? Ван шокира Ройвал в изключителна битка

Двамата счупиха купища рекорди в категория муха с боя си

Биляна Дудова и Ванеса Георгиева със сребро на „Яшар Догу“

Мъжете са водени от Михаил Ганев и Йордан Денев

България с осем боксьори на Световната купа

Турнирът в Астана е от 30 юни до 7 юли

Златислава Чуканова отпадна за Световната купа по бокс заради контузия

Осем български национали по бокс ще пътуват за Астана (Казахстан), където от 30 юни до 7 юли ще се проведе Световна купа за мъже и жени.