Новозеландец може да замени Пулев в мача срещу Джошуа през ноември

Новозеландец може да замени Пулев в мача срещу Джошуа през ноември

От щаба на българина вече заявиха, че предложената дата не ги удовлетворява

Новозеландският боксьор Джоузеф Паркър може да замени Кубрат Пулев в двубоя за титлата в тежка категория във версия IBF срещу световния шампион Антъни Джошуа след два месеца. Това съобщи промоутърът Дийн Лоунгран.

 
Лоунгран заяви, че се водят преговори за евентуален мач на Паркър срещу защитаващия шампионския си колан британец на 26 ноември.
 
Подобна среща може да бъде възможна, ако Пулев откаже да излезе на ринга срещу 26-годишния Джошуа, както и ако Паркър победи украинеца Александър Димитриенко в мача помежду им на 1 октомври.
 
От щаба на българина в началото на месеца заявиха, че предложената дата не ги удовлетворява и по всяка вероятност до края на годината Пулев ще търси мач срещу друг съперник, срещу когото ще защитата на европейската си титла в тежка категория.
 
Мани Пакиао увери, че боксовият двубой с Флойд Мейуедър няма да бъде демонстративен

Филипинецът Мани Пакиао заяви, че е подписал договор за двубой с Флойд Мейуедър и не би се върнал на боксовия ринга срещу американеца, ако това бе демонстративен мач.

Отново поискаха с протест и ултиматум оставката на шефа на кикбокса

Клубовете заплашват с бойкот, ако Галин Димов остане начело

България ще участва на боксовия турнир “Великият път на коприната”

Викторио Илиев пръв ще излезе на ринга от сънародниците ни

Адесаня: Няма да си тръгвам и не можете да ме спрете

Бившият шампион в средна категория на UFC е в серия от четири поредни загуби

Битката между Мейуедър и Пакио ще бъде от демонстративно естество

Двамата вече се срещнаха на ринга преди 11 години

Ново напрежение, неприети отчети и оставки в Конфедерацията по кикбокс и муай тай

Напрежението в българските кикбокс и муай тай продължава да расте.