Първа загуба на Котоошу в Токио

Първа загуба на Котоошу в Токио

Българският сумист Калоян Махлянов - Котоошу допусна първа загуба в Новогодишния турнир "За купата на Императора" в Токио. В петия ден на надпреварата левентът от Джулюница бе избутан от дохиото от японеца Аминишики. Утре "одзеки" Котоошу ще мери сили срещу друг японец - Миабияма, който е с 1 победа и 4 загуби в турнира. В класирането с по 5 победи водят двамата "Йокодзуна" ("Велики шампиони") от Монголия Асашорю и Хакухо, естонецът Баруто и японецът Точиозан. Котоошу разделя 5-ото място с 4 победи.

Българският сумист Калоян Махлянов - Котоошу допусна първа загуба в Новогодишния турнир "За купата на Императора" в Токио.

В петия ден на надпреварата левентът от Джулюница бе избутан от дохиото от японеца Аминишики. Утре "одзеки" Котоошу ще мери сили срещу друг японец - Миабияма, който е с 1 победа и 4 загуби в турнира. В класирането с по 5 победи водят двамата "Йокодзуна" ("Велики шампиони") от Монголия Асашорю и Хакухо, естонецът Баруто и японецът Точиозан. Котоошу разделя 5-ото място с 4 победи.

Лоши новини за Джошуа

Мачът срещу Фюри пред отлагане заради травмите от катастрофата

Идентифицираха жертвата в катастрофата с Антъни Джошуа

Двама от треньорите на Антъни Джошуа са загинали при автомобилната катастрофа

Антъни Джошуа пострада в зверска катастрофа, има двама загинали

Британската звезда в бокса Антъни Джошуа е бил въвлечен в много тежка катастрофа, при която има загинали

Милена Тодорова ще се подложи на изследвания в Австрия

Това обяви президентът на БФ Биатлон Атанас Фурнаджиев

Джейк Пол се храни само през сламка след боя от Джошуа

Ютюбърът Джейк Пол даде подробности за състоянието си от болничното легло, след като допусна тежко поражение от Антъни Джошуа

Стойка Кръстева: Имаме момичета с много голям потенциал

Олимпийската шампионка от Токио 2020 Стойка Кръстева е оптимистично настроена за бъдещето на женския бокс в България