Последният съперник на Майк Тайсън отправи предупреждение към Джейк Пол

Последният съперник на Майк Тайсън отправи предупреждение към Джейк Пол

Кевин Макбрайд смята, че ютубърът ще страда

Последният опонент на Майк Тайсън при професионалистите – Кевин Макбрайд, предупреди Джейк Пол за силата на легендарния боксьор. По думите на Макбрайд, когато Железния Майк удари Пол, на ютубъра ще му се стори, че цяла Америка го е ударила.

Майк Тайсън и Джейк Пол се изправят в нощта на 15 срещу 16 ноември на стадион „AT&T“.

Пол е с 31 години по-млад от Тайсън и е фаворит според много анализатори и боксови специалисти. Ирландецът Макбрайд далеч не смята така.

 

„Когато бъде ударен от Тайсън по брадичката, той ще си помисли, че цяла Америка го е ударила“, споделя Макбрайд от първо лице.

Бившият ирландски боксьор, който е на 51 години към този момент, живее в Съединените щати и изкарва прехраната си като асфалтополагач. Преди 19 години ирландецът смая света с победа срещу Тайсън в 6 рунд.

„Въпреки че Тайсън е на 58 години, той все още е много опасен и изглежда, че още има тази сила“, казва още ирландецът.

Джудото раздаде премии след Европейското първенство

Наградите връчи президентът на федерацията Румен Стоилов

Ивайло Иванов иска в Лос Анжелис 2028

Най-добрият джудист на България - Ивайло Иванов, говори пред медиите, след като беше награден за силното си представяне на европейското първенство в Подгорица, където опитният състезател стана бронзов медалист в категорията до 90 кг.

Успешен дебют на млади таланти от СК ГО-ДО Петрич в Гърция

Над 300 състезатели във всички възрастови групи и категории взеха участие

Рами Киуан с категорична победа в Полската боксова лига

Европейският шампион по бокс в категория до 75 килограма от Белград 2024 Рами Киуан постигна нова победа в Полша

Шампион по бокс уби момиче

Младо момиче на 17 г. почина, след като беше блъснато от мотоциклет, управляван от бившия световен шампион в UFC Франсис Нгану.

8888.bg и Българската федерация по таекуондо – заедно към нови спортни върхове

Вижте подробности за новото сътрудничество

Ивайло Иванов надви световен шампион за бронз от Европейското по джудо

Това е трети медал от континентален шампионат

Стоян Добрев: Няма нищо вярно, че България се отказва от Семен Новиков и Магомед Рамазанов

“Те са българи за мен, след като имат български паспорти", каза той

Станка Златева: Почваме от нулата, насила няма да караме никого

"Голям сериал направихте, вие, журналистите. Нямам думи просто. Али Реза ряпа да яде", каза тя