Тайсън Фюри: Няма да се уморя да бия Уайлдър!

Тайсън Фюри: Няма да се уморя да бия Уайлдър!

“Длъжен съм да го победя още веднъж", заяви световният шампион

Световният шампион на WBC в тежка категория Тайсън Фюри даде да се разбере, че никога няма да му омръзне да бие Дионтей Уайлдър. Британецът постигна спорно равенство с Бронзовия бомбардировач през декември 2018 г., но получи реванш и нокаутира Уайлдър миналия месец, за да завоюва титлата на WBC.

 
Очаква се двамата да се срещнат за трети път през октомври, след като първоначалното битката им трябваше да се проведе на 18 юли, но беше отменена заради глобалното разпространение на Covid-19. Фюри е нетърпелив да възобнови съперничеството си, след като Уайлдър активира клаузата за реванш.
 
“Длъжен съм да го бия още веднъж! Никога няма да се уморя да бия Дионтей Уайлдър, това е едно от онези неща, с които мога да се гордея,“ каза Фюри.
Последен шанс за медал за боркините на Свотовното в Самоков

Емили Апостолова ще се бори на репешажите на Световното първенство за младежи и девойки до 20 години в Самоков, след като победилата я по-рано днес Каял Каял от Индия достигна до финалите.

Имане Хелиф отрече, че се оттегля от спорта

"Това са злонамерени твърдения", обяви тя

Бивш шампион в UFC се завръща на галата в Рио

Фигередо се прибира у дома за любовта на феновете

Зам.-министър Георгиев откри световното първенство по борба в Самоков

Провеждането на световно първенство по борба е привилегия и огромна отговорност за страната ни. Това каза заместник-министърът на младежта и спорта Димитър Георгиев по време на откриването на световното първенство по борба за юноши и девойки до 20 г., което се провежда в „Арена Самоков“.

Младежките национали по бокс ще се бият на силен турнир в Сараево

Александър Александров и Фикрет Ереджебов водят отбора

Удар по Кобрата! Пропадна защита на титлата му

Кубрат Пулев няма да излезе в защита на редовната световна титла на WBA срещу Майкъл Хънтър.

Хамзат Чимаев не се “претоварва” преди UFC 319

Чеченецът излиза в битка за пояса в средна категория

Скандалите преследват Франсис Нгану и в PFL

Бъдещето на камерунеца в организацията е под въпрос

Министър Пешев награди медалистите от Европейското първенство по сумо

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев награди с почетни плакети медалистите от Европейското първенство по сумо, което се проведе в град Будапеща, Унгария.