Тервел: Показах, че съм по-добрият

Тервел: Показах, че съм по-добрият

Вижте какво каза българският боксьор след победата си в Калифорния

Тервел Пулев говори секунди след успеха си над Дионардо Майнър в Коста Меса, Калифорния.

„Беше хитър, дебнеше моментите. Радвам се, че хванах ритъма. Дори човек да не гледа съдийските карти, показах, че съм по-добрият. Не е от моята класа“, сподели българинът на ринга. Той така играе и в другите му мачове, това е неговият стил, не ни изненада. Получи тежки удари. Искам да кажа на Кубрат да играе, както винаги с пълна душа и сърце за България и да направи един уникален мач“, завърши българският боксьор.

Преговорите между Кобрата и Хънтър отиват в съда

Преговорите и потенциалното провеждане на битката между Кубрат Пулев и Майкъл Хънтър за регулярната титла на WBA в тежка категория може да отидат в съда.

Ясен е следващият съперник на Кубрат Пулев

Легендарният Дон Кинг е спечелил търга за организиране на галавечерта

Битката на Кобрата с Хънтър е под въпрос

Все още не е ясно дали Кубрат Пулев ще защитава регулярната титла на Световната боксова асоциация (WBA) срещу Майкъл Хънтър

Четири медала за България в първия ден на Балканиадата по джудо

Титла, сребро и два бронзови медала спечелиха българските състезатели в първия ден на Балканиадата по джудо за кадети до 18 години в Бихач (Босна и Херцеговина).

Сериозен успех за джудото ни

Голям успех постигна родното джудо!

Наша олимпийска медалистка слезе от тепиха

Евелина Николова има 10 медала от големи първенства

Клубове скочиха срещу председателя на Конфедерацията по кикбокс и муай тай

Едни от най-успешните клубове по кикбокс у нас - СК "СТАР ТИЙМ“ и СК "МАСАРУ“ излязоха с обща позиция относно проблеми в Българска конфедерация по кикбокс и муай тай.

Министър Пешев награди медалистите от Европейското първенство по самбо

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев награди с почетни плакети медалистите от Европейското първенство по самбо в Лимасол, Кипър.

Нови 14 медала за България от "Купата на Президента"

Днес срещите в Асикс арена продължават в категория мъже и жени