Три медала за таекуондо клуб "Чо Елит" от Открития турнир на ТК "Пойхон"

Три медала за таекуондо клуб "Чо Елит" от Открития турнир на ТК "Пойхон"

Разложкият клуб по таекуондо „Чо Елит” вzе 3 медала от открития Турнир на ТК „Похйон” за Купата на Перфектклима. Престижното състезание се проведе на стадион Локомотив в София. Четирима представители от разложкия Чо Елит взеха участие, трима от тях се върнаха с медали и отличия

Разложкият клуб по таекуондо „Чо Елит” вzе 3 медала от открития Турнир на ТК  „Похйон” за Купата на Перфектклима. Престижното състезание се проведе на стадион Локомотив в София. Четирима представители от разложкия  Чо Елит взеха участие, трима от тях се върнаха  с медали и отличия.

Спасиана Григорова стана шампион „Най бързи крака” с 26 удара за 10 секунди. Мария Пулина взе трето място в дисциплината за лицеви опори. Двете момичета успяха да станат и шампиони в спаринга, съответно в категория до 27 и 24 кг. При момчетата Иван Велев се класира трети в спаринга до 42кг, а Георги Кокалчев загуби със златна точка в продълженията до 36 кг и не се класира напред.

„Всекидневната професионално-тренировъчна работа в клуба, доведе до толкова бързи резултати. Бяха победени състезатели от клубове с дългогодишна тренировъчна дейност и традиции в този спорт”, коментира президентът на ТК клуб Чо Елит Славчо Рачев.

Следващото състезание за трениращите от клуба, ще бъде Държавния шампионат за деца и кадети през месец юни. Слави Рачев изказа благодарност към ръководството на община Разлог за подкрепата.
В Будва: Ана Добрева с медал от Европейското по бокс за ученици

Младата българка си гарантира минимум бронзово отличие

Билетите за SENSHI 29 вече са в продажба

Бойната галавечер ще се проведе на 6 декември от 19:00 часа в Двореца на културата и спорта в гр. Варна

Здравко Колев победи в два рунда италианец на Европейското първенство по бокс за ученици

Здравко Колев донесе нова победа за България на Европейското първенство по бокс за ученици.

12 български боксьори ще участват на Европейското в Будва

Състезанието е за таланти сред учениците

Кубрат Пулев: Нови хоризонти за българския боксьор в тежка категория

Как Кобрата се готви за нови предизвикателства в тежка категория

ОФИЦИАЛНО: Кобрата срещу Мурат Гасиев на 12-ти декември в Дубай

Кубрат Пулев ще се изправи срещу руската машина за нокаути Мурат Гасиев на 12 декември в главна битка на голяма международна боксова галавечер в Дубай

Кобрата ще защитава титлата си срещу 20-годишен великобританец

Кубрат Пулев ще се изправи срещу Моузес Итаума

Стоян Копривленски ще има нов съперник в Япония

Минору Кимура се оттегли с контузия

Джудо клуб „Шампион“ №1 в силен турнир

Състезателите на Илияна и Милена с 26 медала