Варна приема III европейско първенство по киокушинкай

Варна приема III европейско първенство по киокушинкай

Този месец гр. Варна ще бъде домакин на III европейско първенство по киокушинкай. Надпреварата ще се проведе на 23.10.2010 г. от 10 часа в „Двореца на културата и спорта”, зала „Конгресна”. Състезателите ще се борят за призове при кумите в категории (за мъже и жени) и ката (за мъже и жени).

Този месец гр. Варна ще бъде домакин на III европейско първенство по киокушинкай. Надпреварата ще се проведе на 23.10.2010 г. от 10 часа в „Двореца на културата и спорта”, зала „Конгресна”. Състезателите ще се борят за призове при кумите в категории (за мъже и жени) и ката (за мъже и жени).

До настоящия момент своето участие за потвърдили 14 европейски държави. Старши треньор на българския националния отбор е сенсей Асен Асенов, а помощник треньор – сенпай Живко Андреев.

Бойците ще премерят сили и дух в морската столица благодарение на ЗАД „Армеец” – официален спонсор на спортното събитие.   

Биляна Дудова и Ванеса Георгиева със сребро на „Яшар Догу“

Мъжете са водени от Михаил Ганев и Йордан Денев

България с осем боксьори на Световната купа

Турнирът в Астана е от 30 юни до 7 юли

Златислава Чуканова отпадна за Световната купа по бокс заради контузия

Осем български национали по бокс ще пътуват за Астана (Казахстан), където от 30 юни до 7 юли ще се проведе Световна купа за мъже и жени.

Шефът на бокса: Олимпийските игри ще бъдат за децата, ако сме изключени

Олимпийската надпревара по бокс ще се превърне в просто младежки турнир, ако Международната боксова асоциация (ИБА) остане изключена като ръководен орган, заяви президентът на организацията Умар Кремльов.

Легендарният Джон Джоунс се оттегли от UFC

Последният му мач е от 2024 година

Отличник: Рами Киуан с 6 от 6 в Полша

Двубоят бе част от подготовката на Киуан по пътя към Световната купа в Казахстан

Преместиха световното по борба от София в Самоков

Световното първенство по борба за юноши и девойки беше преместено от София в Самоков, съобщават от БФ Борба. 

Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“

30 златни медала за България на Световната купа по кикбокс в Унгария

Още 14 златни медала спечелиха българските кикбоксьори в последния ден на юбилейната 30-а Световна купа по кикбокс в Будапеща (Унгария).