Варна ще е домакин на поредната гала вечер на MAXFIGHT

Варна ще е домакин на поредната гала вечер на MAXFIGHT

Файт картата ще предложи общо осем интригуващи срещи, а в програмата са предвидени демонстрации по карате киокушин

Град Варна е домакин на поредната 38-ма Гала вечер от най-успешната и най-голяма българска бойна верига „Максфайт”. Шоуто по правилата на известния проумотър ще се проведе на 29 април в Двореца на културата и спорта в морската столица.

Файт картата ще предложи общо осем интригуващи срещи, а в програмата са предвидени демонстрации по карате киокушин.

На професионалния ринг феновете ще видят бронзовия медалист от Световното първенство по бойно самбо от Мароко и шампион на "Максфайт" в полутежка категория Атанас Джамбазов, атрактивния ВИП Брадър Деян Топалски и опитния Камен Георгиев. В „Максфайт 38” ще участват топ състезатели от Полша и Румъния.

Водещ на поредното шоу от нашумялата българска верига MAXFIGHT CHAMPIONSHIP е популярният телевизионен водещ Николай Георгиев.

Участие в 38-то мероприятие на „Максфайт” ще вземе и нашумелият топ балет на шампионката по бодифитнес Биляна Йотовска „The Secret garden”.

България с осем боксьори на Световната купа

Турнирът в Астана е от 30 юни до 7 юли

Златислава Чуканова отпадна за Световната купа по бокс заради контузия

Осем български национали по бокс ще пътуват за Астана (Казахстан), където от 30 юни до 7 юли ще се проведе Световна купа за мъже и жени.

Шефът на бокса: Олимпийските игри ще бъдат за децата, ако сме изключени

Олимпийската надпревара по бокс ще се превърне в просто младежки турнир, ако Международната боксова асоциация (ИБА) остане изключена като ръководен орган, заяви президентът на организацията Умар Кремльов.

Легендарният Джон Джоунс се оттегли от UFC

Последният му мач е от 2024 година

Отличник: Рами Киуан с 6 от 6 в Полша

Двубоят бе част от подготовката на Киуан по пътя към Световната купа в Казахстан

Преместиха световното по борба от София в Самоков

Световното първенство по борба за юноши и девойки беше преместено от София в Самоков, съобщават от БФ Борба. 

Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“

30 златни медала за България на Световната купа по кикбокс в Унгария

Още 14 златни медала спечелиха българските кикбоксьори в последния ден на юбилейната 30-а Световна купа по кикбокс в Будапеща (Унгария).

16 златни медала за България в предпоследния ден на Световната купа по кикбокс

Състезанието в Унгария се провежда в спортна зала "BОК HALL" с участието на 2643 състезатели от 52 държави