Завърши основният ремонт на спортните зали на стадион „Ивайло“ (СНИМКИ)

Завърши основният ремонт на спортните зали на стадион „Ивайло“ (СНИМКИ)

Красен Кралев съобщи добрата новина за спорта във Велико Търново

„Завърши основният ремонт на северните спортни зали на стадион „Ивайло“ във Велико Търново. Със значителната инвестиция в материалната база съществено се подобряват условията за състезателите по бокс, борба, вдигане на тежести и стрелба.“

Това разкри чрез официалния си профил в една от социалните мрежи бившият спортен министър Красен Кралев.

„Инвестицията е по проект на Община Велико Търново. Средствата бяха осигурени когато екип на ГЕРБ управляваше Министерството на младежта и спорта“, посочва Кралев във „Фейсбук“.

„В залите е санирано покривното покритие, изградена е топлоизолация, поставени са окачени тавани, нова е вентилационната система-такава преди изобщо нямаше, осветлението също е подменено. Обновено е подовото покритие, поставена е ударопоглъщаща настилка, закупени  са нови уреди – подиуми и комплекти с щанги, както и нов тепих. След 14-ти ноември ние от ГЕРБ-СДС продължаваме градежа на спортната инфраструктура в България! Обещано!“

Последен шанс за медал за боркините на Свотовното в Самоков

Емили Апостолова ще се бори на репешажите на Световното първенство за младежи и девойки до 20 години в Самоков, след като победилата я по-рано днес Каял Каял от Индия достигна до финалите.

Имане Хелиф отрече, че се оттегля от спорта

"Това са злонамерени твърдения", обяви тя

Бивш шампион в UFC се завръща на галата в Рио

Фигередо се прибира у дома за любовта на феновете

Зам.-министър Георгиев откри световното първенство по борба в Самоков

Провеждането на световно първенство по борба е привилегия и огромна отговорност за страната ни. Това каза заместник-министърът на младежта и спорта Димитър Георгиев по време на откриването на световното първенство по борба за юноши и девойки до 20 г., което се провежда в „Арена Самоков“.

Младежките национали по бокс ще се бият на силен турнир в Сараево

Александър Александров и Фикрет Ереджебов водят отбора

Удар по Кобрата! Пропадна защита на титлата му

Кубрат Пулев няма да излезе в защита на редовната световна титла на WBA срещу Майкъл Хънтър.

Хамзат Чимаев не се “претоварва” преди UFC 319

Чеченецът излиза в битка за пояса в средна категория

Скандалите преследват Франсис Нгану и в PFL

Бъдещето на камерунеца в организацията е под въпрос

Министър Пешев награди медалистите от Европейското първенство по сумо

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев награди с почетни плакети медалистите от Европейското първенство по сумо, което се проведе в град Будапеща, Унгария.