Жалко: Фалстарт за Ивет Горанова на Европейското

Жалко: Фалстарт за Ивет Горанова на Европейското

Олимпийската шампионка от Токио 2020 отпадна още в първия кръг

Олимпийската шампионка от Токио 2020 Ивет Горанова отпадна в първия кръг на Европейското първенство по карате в Гуадалахара (Испания).

Българката, която се състезава в по-горната нова за нея категория до 61 килограма "кумите" загуби от Емина Сипович (Босна и Херцеговина) с 3:4.

По-късно тази вечер е отборната надпревара на кумите, където ще участва Ивет Горанова, Кристина Свиленова и Ивана Каменова.

При мъжете Симеон Стойчев загуби първата си среща в категория до 84 кг "кумите" от румънеца Роберт Минеа с 0:3.

При над 84-килограмовите Роберто Петров победи на старта Блодин Пакащица (Албания) с 0:1, след което отстъпи с 1:5 от Ризван Талибов (Украйна).

Разкритие: Ще има битка между Тайсън Фюри и Антъни Джошуа

Британските боксьори отново на ринга

Славия спечели Купата на България

Боксьорите на "белите" спечелиха общо 4 медала

Участници от 13 държави пристигат в София за Тринадесетия международен турнир по олимпийско таекуондо „Рамус София Оупън“ 2026

Прочетете повече за събитието

Отлично представяне на боксьорите ни в Будва

Янко Илиев стана шампион в категория до 55 килограма

Още два медала за България от ЕК по джудо

Още два бронзови медала спечелиха българските състезатели на турнири от Европейската купа по джудо. 

Замфиров и Янков не стигнаха до подиума в Чехия

Бронзовият медалист от Зимните олимпийски игри в Милано-Кортина Тервел Замфиров отпадна на четвъртфиналите в паралелния слалом от Световната купа по алпийски сноуборд в Шпиндлерув Млин (Чехия).