80 голфъра ще вземат участие в Peugeot RCZ Cup в Пирин Голф & Кънтри Клуб

80 голфъра ще вземат  участие в  Peugeot RCZ Cup в Пирин Голф & Кънтри Клуб

За втора поредна година София Франс Ауто организира голф турнир в България, който е кръг от международния Peugeot RCZ Cup

За  втора поредна година София Франс Ауто организира голф турнир в България, който е кръг от международния Peugeot RCZ Cup. 80 голфъра се записаха за участие в турнира, който ще се проведе на 27 август в Пирин Голф & Кънтри Клуб край Разлог. Състезанието е отворено за играчи от всички нива и се провежда в отбори от по двама играчи.  
Голф  турнирът ще стартира тази събота в 10.00, а победителите във второто издание на формата ще станат известни в 18.30. Церемонията по награждаване ще се проведе в Клубната сграда, Пирин Голф & Кънтри Клуб.
В края на състезанието, отборът, който е  постигнал най-добър нетен резултат в серията RCZ Cup, се класира за Международния Финал. Победителите ще отпътуват към Париж със съдействието на Air France, за да вземат участие във финала, който ще се състои на 5 септември 2011 на игрището в Сен-Клу.
По  време на състезанието ще бъдат предоставени за тест драйв най-актуалните модели автомобили Peugeot: спортното купе RCZ, 100% електрическият iOn, новите 508 и 308, и кросоувъра 3008.  
Оригинална  игра : две флагчета на грийна
Състезанието  по двойки Peugeot RCZ Cup е много по-забавно и дава възможност да се играят две различни флагчета.
На 9 от 18-те грийна на игрището се поставят две флагчета (на всички четни или  нечетни дупки) : бяло с логото Peugeot и синьо с логото RCZ Cup.
Бялото флагче маркира лесна дупка, а синьото – по-трудна. Всеки отбор има възможност да играе всички бели или 9 бели и 9 сини флагчета RCZ Cup.
Отборът, който е избрал формулата RCZ Cup, задължително играе синьото флагче, когато има такова. Изборът или не на формулата RCZ Cup трябва да бъде направен и анонсиран преди старта от дупка n°1. Той касае единствено отборите, които са решили да играят 18 дупки. 
Призът „Спортист на Варна“ ще бъде връчен на 16 декември

Членовете на Обществения съвет по спорт решиха общинската награда „Юнак“ за цялостен принос да бъде връчена на Мария Чиприянова и на Венцеслав Гечев

Италия подобри световен рекорд на Европейското първенство по плуване

Смесената щафета на Италия на 4 по 50 метра свободен стил (двама мъже и две жени) постави първия световен рекорд по време Европейското първенство по плуване в малък басейн в Люблин.

Габриела Георгиева отпадна на полуфиналите на 100 метра гръб на Европейското по плуване

Българската състезателка даде 16-о време с 59.83 секунди

България с победа в квалификация за Европейско по бадминтон

Женският ни тим стартира с успех с 5:0

Министър  Пешев на среща с новоизбрания председател на БФЛА Георги Павлов

Двамата обсъдиха бъдещото развитие на „Царицата на спортовете“

Фондация WINBET И Община Бургас наградиха най-успешните спортисти от града

Александра Лукоянова  от яхтклуб "Черноморец“ спечели голямата награда

Диана Петкова ще плува на полуфиналите на Европейското първенство

Диана Петкова се класира за полуфиналите на 100 метра съчетано на Европейското първенство по плуване в малък басейн в Люблин, Полша.

Мицин аут от фуналите на Европейското по плуване

Петър Мицин откри българското участие с 12-о място в сериите на 400 метра свободен стил за мъже в първия ден на Европейското първенство по плуване в 25-метров басейн в полския град Люблин.

Валентина Георгиева след операцията: Сега е време за пълно възстановяване и планове за бъдещето

Двукратната европейска вицешампионка на прескок Валентина Георгиева е готова да започне реабилитация, след като претърпя втора успешна операция на коляното.