Ачиари: Головете ще дойдат

Ачиари: Головете ще дойдат

Треньорът на Берое е уверен, че отборът му ще заиграе по-добре

Старши треньорът на Берое Хосе Луис Ачиари коментира нулевото равенство с ЦСКА 1948. 

"Поздравявам момчетата за добрия мач, който изиграха. Жалко е, че не успяхме да вкараме гол от всички ситуации, които имахме. Много съм доволен, защото играхме срещу много добър отбор", започна Хосе Луис Ачиари.   

"Имахме интензитет, имахме доста положения. Поздравявам моите играчи. Мисля, че нашите фенове трябва да са доволни, защото момчетата се раздадоха на 100%, но не успяхме да спечелим мача за тях", каза още треньорът на Берое. 

"Миналата седмица имахме добър мач, но когато имаме три мача ще има ротации и ще видя всички футболисти. Нямам съмнения, че това е пътят - да се забавляваме на терена и да играем нашата игра." 

"Мога да говоря за тези два мача, които водих аз. Трябва да работим върху завършващия удар. Доволен съм, защото успяхме да направим ситуации. Нямам съмнение, че и головете ще дойдат."

"Хората от треньорския щаб ми разказаха за дербито, но аз мислих само за този мач срещу ЦСКА. Утре вече ще започна да разучвам историята на това дерби. Казаха ми, че ще бъде без публика този мач. Би било хубаво да е с публика и да подарим една победа на нашите фенове", каза Ачиари относно следващия мач на Берое, който е с Ботев Пловдив на 30 септември. 

Лидерът в Джиро Д’Италия щастлив след трите етапа в България

“Спечелих етап и запазих розовата фланелка”, коментира Гийермо Томас Силва

Мание: Българските пътища ми дадоха криле

Победителят в третия етап от Обиколката на Италия Пол Мание заяви, че е напълно уверен във възможностите си след две победи в първите три дни от Джирото и вярва, че може да спечели цикламената фланелка

Любослав Венков: Винаги съм бил съпричастен към колоезденето (ВИДЕО)

Техническият директор на Джирото за етапите у нас с разказ за спорта в България

Французин с втора етапна победа в Джиро д’Италия 2026 (ВИДЕО)

Пол Мание пресече първи финалната линия в София

Енчо Керязов: В България има много специалисти

Трябва да се загърбят личните конфликти, подчерта новият министър на спорта

Стартира третият етап от Обиколката на Италия

Няколко състезатели няма да успеят да продължат участието си в Обиколката