Ачиари: Трябва да трупаме точки

Ачиари: Трябва да трупаме точки

Треньорът на Берое говори след равенството с Пирин

Старши треньорът на Берое Хосе Луис Ачиари коментира нулево равенство с Пирин в Стара Загора в мач от 16-ия кръг на efbet Лига. Наставникът на „зелените“ не бе доволен от играта, като посочи липсата на добър завършващ пас за липсата на гол в мача.

„Тръгваме си с чувството, че трябваше да спечелим мача. Направихме добър мач, имахме много положение, не оставихме шанс на съперника. Но това да трябва да го превърнем голове и резултата. Не го постигнахме днес, но свършихме добра работа на терена. Бяхме в тяхната третина, но трябваше да сме по-агресивни. Трябва да се подобряваме, за да можем да доминираме и да побеждаваме“, заяви Ачиари.

„Отборът влезе много добре в мача. Този мач беше много по-различен от предишните два. Отборът показа характер. Имахме едно положение да спечелим мача, но ни липсваше последния мач да имаме чиста възможност. Липсваше ни прецизност. Тези последни мача спечелихме важни точки. Трябва да продължим да трупаме точки и да израстваме“, завърши старши треньорът на Берое.

WINBET отново ще връчи награда „Вдъхновение“ на „Спортист на годината“

Ще бъдат връчени и специални награди

Огромно признание за Невяна Владинова

Невяна Владинова бе избрана единодушно за Президент на Комисията на атлетите към Световната гимнастика и официално става част от Изпълнителния комитет на организацията - позиция с огромна отговорност и признание за авторитета, опита и доверието, което тя заслужено получава на международно ниво.

Шефът на Европейската стрелба е в Бургас за шампионата на континента

Президентът на Европейската конфедерация по стрелба Александър Ратнер е в Бургас за Европейското първенство.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит