Александра Жекова раздава награди на голфъри

Александра Жекова раздава награди на голфъри

Най-добрата родна сноубордистка показа отлични умения и в голфа

Александра Жекова бе сред специалните гости и награди победителите в голф турнира на Домейн Бойар, състоял се през отминалия уикенд на игрището на Пирин Голф & Кънтри Клуб, съобщи маркетинг мениджърът на голф комплекса край Разлог Маня Косанова.
 
Голфът е технична и невероятно завладяваща игра, е споделила пред домакините си Александра Жекова, която завърши сезона като номер 1 в световната ранглиста в дисциплината бордъркрос.
 
Мястото на Пирин Голф по думите й е уникално и тя би искала да има повече време,за да упражнява този спорт в бъдеще. Най-добрата сноубордистка на България е взела първия си урок по голф по време на втория турнир от веригата на Домейн Бойар в Пирин Голф & Кънтри Клуб
 
Уменията на Александра са удивили инструкторите на клуба - нейната физическа подготовка и бърза мисъл са пращали ударите надалеч. Тя е показала прецизна игра и на късата игра на грийна. Така Сани добавя още един спорт в своите увлечения след уиндсърфа. В момента звездата в сноуборда е във ваканция и ще започне подготвителния си период следващата седмица на Белмекен.
 
Общо 62 играчи са участвали в турнира на Домейн Бойар. Победителят сред най-добрите в дивизия А в нетното класиране е Кирил Слатински със 70 удара, следван от Невян Симеонов със 73 удара.
 
В дивизия Б в конкуренцията на 40 играчи първи се класира Николай Робев с 46 нетни Стейбълфорд точки, а в дивизията с най-неопитните играчи първи е Люблян Курдов с 52 нетни Стейбълфорд точки. Специалните награди "Най-дълъг удар" и "Най-близо до дупката" спечелиха Джими Коб и Дейвид Бриджис, съобщи Маня Косанова. 
Ансамбълът след завръщането на родна земя: Много благодарим на всички хора

“Помислихме си за такова посрещане и след Лос Анджелис”

Стилияна Николова: Медалите тежат физически и психически

Стилияна Николова се завърна на родна земя след впечатляващото си представяне на Световното първенство по художествена гимнастика във Франкфурт, Германия

Жлъчна криза провaли пътуването на Кирил Осев за Южна Корея

Топ лекоатлетът на Петрич Кирил Осев отлага пътуването си за Южна Корея.

ОБЗОР: Титла, 6 медала и олимпийска квота за България от Световното по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки

Мицин остана осми във финала на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване

Мицин финишира за време 3:47.42 минути, което е по-слабо от сутрешното му плуване

Весела Димитрова: Много съм доволна от момичетатa

Старши треньорът на националния ансамбъл по художествена гимнастика Весела Димитрова заяви, че е щастлива и много доволна от спечелените два бронзови медала на финалите на отделните уреди на Световното първенство във Франкфурт.