Антъни Иванов: Нямам търпение за финала!

Антъни Иванов: Нямам търпение за финала!

Талантът остана изключително доволен от постижението си

Още не изсъхнал от полуфиналите, Антъни Иванов няма търпение да скочи отново в „Дуенав Арена“, за да се сбори с асовете на планетата в бътерфлая. Пред BGswim.com 18-годишният юношески вицешампион на Европа коментира плуването си на 200 м бътерфлай и за какво е надъхан. 

 
„Успях да изпълня плана, който бях си задал - да тръгна с 55 секунди, въпреки че малко се изненадах от 54,9. Връщането беше добре и си свърших работата още сутринта“, коментира Иванов пред BGswim.com
 
„На полуфиналите, когато се явих в стаята за повикване, се почувствах обграден от елита на бътерфлая. Исках да успея. Да постигна финал. След като видях, че съм на едва стотна отт ретия в полуфинала, си помислих, че ще съм девети!? Но времето ми стигна за финал. Щастлив съм. Нямам търпение за финала“, допълни Иванов.
Мексиканецът Исак дел Торо спечели втория етап от колоездачната Обиколка на Франция (ВИДЕО)

Вингегор остава начело в генералното класиране

Наше момиче със сребро от международен турнир по бадминтон

Христомира Поповска спечели сребърен медал на единично жени на международния турнир по бадминтон от "Future Series" във френския град Песак.

Скръбна вест в българската аеробика

Почина президентът на Съюза по аеробика Димитрина Къндева, съобщиха от БФ Гимнастика

Министър Керязов награди спортистите със синдром на Даун

На шампионата, който се проведе в София, нашите състезатели завоюваха общо 27 медала

МОК отказа олимпийски статут на Фарьорските острови и Гренландия

Гренландия и Фарьорските острови няма да бъдат признати за отделни и независими олимпийски отбори, въпреки искането на датския парламент, заявиха от МОК.

Министър Керязов отличи млади таланти в спортните танци след престижни международни успехи

„Поздравявам вас и вашите треньори за постигнатите успехи", каза той